Akcija!

Oro kondicionierius Aux Cac Ortakinis 10,55/11,15 kW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

2758,40 

-20%
  • Inverterinė technologija
  • Išmanusis atitirpinimas
  • Greitas vėsinimas/šildymas
  • Šaldymas esant žemoms aplinkos temperatūroms
  • Patvarus oro filtras

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Visada patogu ir efektyvu orą aušinti net didelėse patalpose. Efektyvūs ir diskretiški įrenginiai suteikia didžiausią laisvę projektuojant instaliacijas. Dėl ypatingai plokščių korpusų, net žemos lubų erdvėse jie pasiteisins. Išorinis statinis slėgis iki 160 Pa leidžia naudoti ilgus ventiliacijos kanalus, o automatinio reguliavimo funkcija užtikrina patogų vėsinimą ir šildymą bet kuriuo metu. Kompaktiški matmenys, aukštis tik 245 mm, leidžia jums efektyviai naudoti ribotą įrengimo erdvę.

Ortakiniai įrenginiai sukurti taip, kad būtų paslėpti, suteikiant diskretišką valdymą ir plačias montavimo galimybes. Montuojant juos po lubomis, jie tampa nematomais, o kondicionuojamas oras tolygiai pasiskirsto ten, kur reikia. Be to, integruotas kondensato siurblys leidžia išmesti kondensatą net iki 70 cm aukštyje.

Lanksčios montavimo galimybės ir dvi galimybės ištraukiamo oro vamzdynui pajungti suteikia didelę laisvę projektuojant sistemą. Automatinis statinio slėgio valdymas užtikrina komfortą patalpose ir mažą triukšmo lygį. Įvairios funkcijos, tokiu kaip šildymo, vėsinimo ar ventiliatoriaus rėžimai, garantuoja jums patogumą ir lankstumą.

Šie įrenginiai apima šaltnešį R32, inverterinę technologiją, automatinį perkrovimą, hidrofilinius aliuminio lamelės, išmanų atitirpinimą ir kitas funkcijas. Taip pat yra lankstūs vamzdžių matmenys, leidžiantys įrengti sistemą net dideliais atstumais. Tai puikus pasirinkimas norintiems efektyviai ir diskretiškai orą aušinti bei kurti patogias sąlygas patalpose.