Akcija!

Aux Freedom vidinis blokas 7.03 / 7.05 kW MULTI-SPLIT

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

314,40 

-20%

Komplektacijoje tik vidinis blokas + valdymo pultas.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

AUX Freedom oro kondicionieriai siūlo įspūdingą funkcijų asortimentą, įskaitant unikalią automatinio valymo funkciją, turbo režimą, laikmatį, pažangų temperatūros atvaizdavimą, „I Feel” jutiklį, jonizatorius ir „WiFi” jungtį.

Dėka inverterinės technologijos ir A++ energijos efektyvumo klasės, šie kondicionieriai užtikrina žemą energijos suvartojimą ir aukštą našumą. „Freedom” modeliai, skirti namų naudojimui, pasižymi išskirtine funkcijų įvairove: nuo automatinio valymosi ir turbo režimo iki intuityvaus temperatūros rodymo, „I Feel” funkcijos, jonizacijos ir bevielio valdymo.

Produkto savybės:

  • Antibakterinis filtras, kaip standartinė įranga, užtikrina efektyvią apsaugą nuo mikroorganizmų, sterilizuodamas bakterijas ir slopindamas jų augimą ant filtro.
  • Kompaktiškas ir ekonomiškas naudojimas dėl inverterinės technologijos, leidžiančios AUX oro kondicionieriams veikti stabiliai ir efektyviai, su minimalia energijos sąnauda. „Freedom” serijos modeliai patvirtina savo energijos taupymo galimybes, įvertintus A++ ir A+ energijos vartojimo efektyvumo klasėmis aušinimo ir šildymo režimuose atitinkamai.
  • Lengvai valomas vidinio bloko korpusas, pagamintas iš ABS plastiko, kuris yra atsparus pažeidimams ir lengvai valomas.
  • Nuotolinio valdymo pultelis su apšviestu ekranu, užtikrinantis paprastą ir patogų oro kondicionieriaus valdymą tamsoje.
  • „I-FEEL” temperatūros nustatymo funkcija, leidžianti tiksliai reguliuoti oro temperatūrą patalpoje pagal esamas sąlygas, užtikrinant optimalų komfortą su minimalia energijos sąnauda.
  • Stilingas ir universalius dizainas, derantis prie įvairių interjero stilių, su moderniu priekiniu skydeliu ir paslėptu LED ekranu.
  • Apsauga nuo šaltnešio nutekėjimo, garantuojanti saugų prietaiso naudojimą.
  • Aukštos kokybės keitiklio kompresorius, užtikrinantis energijos taupymą ir patikimą veikimą.
  • Automatinis perjungimas iš naujo po elektros tiekimo nutrūkimo.
  • „Turbo” režimas, leidžiantis greitai aušinti ar šildyti visą kambarį.
Modelis FH 24/L
Kvadratūra 60 m²-80 m²
Kondicionieriaus tipas Sieninis
Galia, kW (šald./šild.) 7.03 / 7.05
Garso slėgio lygis dB (A) 23/30/32/35/38
Oro srautas (m3/val) max 1150
Matmenys, mm (WxHxD) 1082x330x233
Svoris, kg neto 15
Vamzdynas 1/4″ – 5/8″
Valdymo laidas tarp bloku 3+2
El. maitinimas išorinis
Gamintojas AUX