Akcija!

Aux J-Smart Art vidinis blokas 5.27 / 5.37 kW MULTI-SPLIT

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

368,00 

-20%
  • Naujoviški dizaino sprendimai.
  • Pelekų formos orą praleidžiančios žaliuzės
  • Nuimamas apatinis korpuso dangtis
  • Pažangūs dizaino sprendimai

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

„J-Smart“ serijos įrenginiai sujungia inovatyvią konstrukciją ir puikų dizainą. Naujoviški oro kondicionieriaus konstrukcijos sprendimai užtikrina ne tik lengvą montavimą ir aptarnavimą, bet svarbiausia aukštą komforto lygį vėdinamose patalpose. Tamsus korpusas su veidrodiniu priekiniu skydelyje yra matinis ir prabangus, atitinkantis net reikliausių vartotojų lūkesčius.

„J-Smart ART“ oro kondicionieriai yra elegantiški ir modernios stiliaus, derinantys minimalistinį „J-Smart“ serijos dizainą su rafinuota estetika. Lengvai nuimamas apatinis korpuso dangtis palengvina įrenginio montavimą ir aptarnavimą, o patentuota oro srauto valdymo sistema ir unikali tiekimo žaliuzių forma užtikrina optimalų oro pasiskirstymą patalpose.

Pelekų formos oro srautą leidžiančios žaliuzės padidina oro srauto pūtimo diapazoną, o nuimamas apatinis korpuso dangtis supaprastina įrenginio montavimą. Pažangūs dizaino sprendimai leidžia greičiau ir lengviau įrengti oro kondicionierių bei padidinti jo veikimo efektyvumą.

„J-Smart ART“ serijos oro kondicionieriai sukomponuoti iš subtilaus juodo korpuso su veidrodiniu priekiniu skydelyje, kuris puikiai dera su bet kokiu interjero dizainu. Minimalistinis dizainas papildytas paslėptu LED ekranu sukuria šiuolaikišką ir elegantišką išvaizdą. Taip pat pateikiami modeliai su skirtinga galia, garso slėgio lygiu, oro srautu, matmenimis, svoriu, vamzdžio dydžiu, valdymo laidų kiekiu ir elektriniu maitinimu.