Akcija!

Aux J-Smart Art vidinis blokas 7.03 / 7.05 kW MULTI-SPLIT

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

436,00 

-20%
  • Naujoviški dizaino sprendimai.
  • Pelekų formos orą praleidžiančios žaliuzės
  • Nuimamas apatinis korpuso dangtis
  • Pažangūs dizaino sprendimai

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

J-Smart“ serijos įrenginiai sujungia inovatyvią konstrukciją ir puikų dizainą Naujoviški oro kondicionieriaus konstrukcijos sprendimai užtikrina ne tik lengvą montavimą ir aptarnavimą, bet svarbiausia aukštą komfortą vėdinamose patalpose. Juodo korpuso ir originalaus dizaino – matinio korpuso ir veidrodinio priekinio skydelio derinys – patenkins net ir reikliausių vartotojų lūkesčius.

Juodas korpusas su veidrodiniu priekiniu skydeliu. „J-Smart ART“ oro kondicionieriai – tai minimalistinio „J-Smart“ serijos stiliaus ir prabangios, rafinuotos estetikos derinys. Naujoviški dizaino sprendimai. Lengvai nuimamas apatinis korpuso dangtis palengvina įrenginio montavimą ir aptarnavimą, o patentuota oro srauto valdymo sistema ir unikali tiekimo žaliuzių forma užtikrina optimalų oro paskirstymą patalpoje.

Pelekų formos orą praleidžiančios žaliuzės – didesnis oro srauto pūtimo diapazonas. Unikali, užpatentuota orą praleidžiančių žaliuzių konstrukcija iš vertikalių elementų, primenančių žuvų pelekus, sumažina oro kondicionieriumi pratekančio oro pasipriešinimą ir dėl to užtikrina 10% didesnį pučiamo oro srautą.

Nuimamas apatinis korpuso dangtis – dar greitesnis ir lengvesnis įrenginio montavimas. „J-Smart“ serijos vidiniame bloke yra nuimama apatinė korpuso dalis. Dėl to sprendimo įrenginio montavimas gali būti atliekamas daug greičiau ir lengviau. Montavimą gali atlikti vienas asmuo, o jo atlikimo laikas sutrumpėja perpus. Nuimamas apatinis dangtis taip pat užtikrina patogų aptarnavimą.

Pažangūs dizaino sprendimai – lengvesnis montavimas ir dar efektyvesnis veikimas. Nemažai unikalių, pažangių dizaino sprendimų, naudojamų „AUX J-Smart“ serijos oro kondicionierių gamyboje, leidžia ne tik greičiau ir lengviau įrengti įrenginį, bet ir specialiai suprojektuotų orą praleidžiančių žaliuzių dėka žymiai padidina aušinimo ir šildymo efektyvumą.

Rafinuotas dizainas. „J-Smart ART“ serijos oro kondicionieriai žavi savo rafinuotu, šiuolaikišku dizainu. Plonas, elegantiškas juodos spalvos korpusas puikiai papildys bet kokį interjero dizainą. Matinis paviršius su prabangiu veidrodiniu priekiniu skydeliu. Minimalistinį dizainą, neperkrautą detalėmis, papildo paslėptas LED ekranas – matomas tik įjungus oro kondicionierių.