Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Seiya Plus 2,5/3,2kW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

929,48 

-25%

Toshiba Seiya+ šilumos siurblys, skirtas vėsinimui, pasižymi energijos taupymu ir mažu triukšmo lygiu, todėl yra puikus pasirinkimas. Jis greitai paverčia saulės pašildytą ir drėgną patalpą į vėsią bei komfortišką aplinką, drauge su SEIYA+ užtikrindamas malonumą.

  • Išskirtinis kokybės ir kainos derinys
  • A++ energijos efektyvumo klasė
  • SEER vertė siekia iki 7.0
  • Vidinio bloko triukšmo lygis – vos 19 dB(A)
  • Išorės įrenginio triukšmo lygis – 42 dB(A)
  • Įrengtas su tylos, ekonominės veiklos ir turbo režimais;
  • Valomas filtras užtikrina švarų kambario orą;
  • Grotelės gali būti nustatytos fiksuotoje pozicijoje arba leidžiamos judėti, optimaliai paskirstant orą patalpoje.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Energijos vartojimo efektyvumas A++ kategorijoje
Vėsinimui pritaikytas, tyliai veikiantis SEIYA+ šilumos siurblys yra įrengtas su novatoriška Toshiba inverterinio kompresoriaus technologija, leidžiančia pasiekti ypač aukštą energijos vartojimo efektyvumą – A++ lygį.

Komfortas slypi tylumoje
Toshiba tęsia inovacijų kūrimą ir įdiegimą, kad atitiktų klientų lūkesčius dėl aukščiausios oro kondicionavimo kokybės. SEIYA+ įrenginio sukurtos tylėjimo funkcijos padeda perpus sumažinti lauko bloko sukeltą triukšmą, taip pat veiksmingai mažina vidinio bloko garso lygį, užtikrindamos ramų miegą ir komfortą.

Išmanus oro kondicionieriaus valdymas
Optimizuokite komfortą ir pasirinkite idealų vėsinimo lygį savo šeimai iš bet kurio pasaulio kampelio. Būdami namuose, infraraudonųjų spindulių nuotolinį valdymą galite pakeisti intuityvia išmaniąja aplikacija, leidžiančia lengvai valdyti oro kondicionierių ir pritaikyti jo veikimą prie jūsų gyvenimo būdo.

WiFi jungtis prieinama kaip papildomas pirkimas.

Inovacijos už geresnę ateitį
Inovacijos, efektyvumas, patikimumas, energijos taupymas ir ekologija yra „Toshiba“ veiklos kertiniai akmenys. Siekdami šviesesnės ateities, mes ne tik prisitaikome prie dabarties, bet ir žvelgiame į ateitį. „Toshiba“ jau daugiau nei 50 metų siūlo savo klientams nepriekaištingą japonišką kokybę, garantuojančią aukščiausią preciziką ir profesionalumą. Atsakingi šios sferos specialistai, mes esame tarp pirmųjų, kurie savo oro kondicionavimo sistemose pradėjo naudoti R32 šaldiklį.
Efektyvus energijos vartojimas sutaupo išlaidas
Kondicionieriaus naudojimo būdas žymiai veikia vėsinimo energijos sąnaudas. Kondicionierius turėtų būti įjungiamas tik būtinai reikalingu metu, o ne visą parą. Paprastai, Lietuvos vasarą, pakanka keleto valandų naudojimo vakare prieš miegą, kad efektyviai atsivėsintumėte. Per ilgesnius karščio periodus, šilumos siurblys turėtų veikti nuolatos, kad išvengtų šilumos kaupimosi pastato konstrukcijose, užtikrindamas pakankamą vėsinimo efektyvumą norimai temperatūrai palaikyti.