Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Seiya Plus 3,3/3,6W

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1024,51 

-25%

Toshiba Seiya+ šilumos siurblys, orientuotas į vėsinimą, pasižymi aukštu energijos efektyvumu ir žemu triukšmo lygiu, todėl yra puikus pasirinkimas. Jis greitai pakeičia saulės įkaitintą ir drėgną patalpą į atvėsusią ir komfortišką aplinką, puikiai papildydamas SEIYA+ seriją.

Įspūdingas kokybės ir kainos derinys:

  • Energijos naudojimo efektyvumo klasė A++;
  • Sezoninis energijos efektyvumo koeficientas (SEER) iki 7.0;
  • Vidinio bloko triukšmo lygis – tik 19 dB(A);
  • Išorinio bloko triukšmo lygis – tik 42 dB(A);
  • Įdiegtos tylaus veikimo, ekologinio ir turbo režimo funkcijos;
  • Valomas filtras užtikrina švarą patalpose;
  • Oro sklendės gali būti nustatytos fiksuotoje padėtyje arba leisti judėti, optimaliai paskirstant oro srautą patalpose.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Energetinis efektyvumas A++ klasės
SEIYA+ šilumos siurblys, skirtas vėsinimui ir pasižymintis Toshiba sukurtos inverterinio kompresoriaus technologija, išsiskiria išskirtiniu energijos vartojimo efektyvumu, kuris atitinka A++ klasę, užtikrinant optimalų veikimą.

Komfortas slypi tylumoje
Toshiba, siekdama atitikti vartotojų poreikius aukštos kokybės oro kondicionavime, nuolat investuoja į inovacijas. SEIYA+ modelis, naudojantis tylos funkciją, leidžia perpus sumažinti lauko bloko triukšmo lygį, o tai ne tik užtikrina mažesnį vidaus bloko triukšmo lygį, bet ir garantuoja ramų miegą bei visapusišką poilsį.

Išmanusis oro kondicionierius
Pagerinkite savo patalpų komfortą, nustatydami idealų vėsinimo lygį savo šeimai iš bet kurio pasaulio kampelio. Namuose pakeiskite tradicinį infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultą į intuityvią išmaniąją programėlę ir valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos, pritaikydami jį prie savo gyvenimo būdo.

*Wifi modulis įsigyjamas papildomai.

Inovatyvūs oro kondicionavimo sprendimai
Inovacijos, efektyvumas, patikimumas, energijos taupymas ir aplinkosauga yra Toshiba veiklos kertiniai principai, nukreipti į geresnės ateities kūrimą. Daugiau nei penkis dešimtmečius Toshiba priešakyje rinkos teikia aukščiausios kokybės japoniškus sprendimus, užtikrinančius preciziją ir profesionalumą. Mes, kaip atsakingi šios srities ekspertai, esame tarp pirmųjų, kurie savo produktuose įdiegė ekologišką R32 šaltnešį.

Efektyvus energijos vartojimas
Kondicionieriaus naudojimas turėtų būti protingas – nevisą parą, o tik būtiniausiu metu. Lietuvos vasaros sąlygomis dažnai užtenka keleto valandų veikimo vakare prieš miegą, kad patalpos būtų vėsinamos efektyviai ir komfortiškai. Intensyvesniu šilumos periodu rekomenduojama šilumos siurblį naudoti nuolat, kad išvengtumėte šilumos kaupimosi pastato konstrukcijoje ir užtikrintumėte optimalią temperatūrą.