Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Seiya Plus 4,2/5,0kW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1366,63 

-25%

Toshiba Seiya+ yra šilumos siurblys, idealiai tinkantis vėsinimui. Jo energinis efektyvumas ir mažas triukšmo lygis daro jį puikiu pasirinkimu. Su Seiya+, saulės šildoma ir drėgna patalpa greitai pavirsta atgaivinančia ir jaukia aplinka.

Išskirtinė kokybė už prieinamą kainą:

  • A++ energijos vartojimo kategorija;
  • SEER vertė iki 7.0;
  • Vidinio bloko triukšmo lygis vos 19 dB(A);
  • Išorinio bloko triukšmo lygis – tik 42 dB(A);
  • Integruotos funkcijos tylaus, ekonomiško ir intensyvaus veikimo režimams;
  • Valomas filtras užtikrina patalpų oro švarą;
  • Oro sklendžių padėtis gali būti reguliuojama, kad oro srautas būtų tolygiai paskirstytas patalpoje.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Energijos efektyvumo klasė A++
SEIYA+ šilumos siurblys, sukurtas efektyviam vėsinimui, pasižymi Toshiba inovatyvia inverterinio kompresoriaus technologija, kuri užtikrina išskirtinį A++ lygio energijos naudojimo efektyvumą.

Komfortas ir tyla
Toshiba intensyviai dirba kurdama inovacijas, siekdama atitikti vartotojų aukštus lūkesčius oro kondicionavimo srityje. SEIYA+ modelio tylos funkcija efektyviai sumažina triukšmą iki pusės tiek iš lauko, tiek iš vidaus įrenginio, užtikrindama tylų veikimą, kuris garantuoja kokybišką poilsį ir ramų miegą.

Išmanus oro kondicionavimas
Suteikite galimybę sau optimizuoti patalpų komfortą, reguliuojant idealų vėsinimo lygį nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Namie infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelį galite pakeisti su intuityvia išmaniąja programėle, suteikiančia galimybę pritaikyti oro kondicionavimo nustatymus pagal asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą.

*Reikalingas atskirai įsigyjamas Wi-Fi modulis.

Inovatyvūs sprendimai geresniam pasauliui
Toshiba siekia inovacijų, efektyvumo, patikimumo, energijos taupymo ir atsižvelgimo į aplinkosaugą – tai pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamasi siekiant sukurti geresnę ateitį. Per daugiau nei pusę amžiaus Toshiba siūlo savo klientams aukščiausios kokybės japoniškus sprendimus, garantuojančius nepriekaištingą tikslumą ir meistriškumą. Atsakingai žvelgdami į oro kondicionavimo pramonę, esame tarp pirmųjų, kurie savo produktuose ėmė naudoti ekologiškesnį R32 šaltnešį.

Efektyvus naudojimas mažina išlaidas
Oro kondicionieriaus naudojimo būdas turi didelę įtaką energijos sąnaudoms. Nereikėtų jo palikti įjungto visą parą, o naudoti tik pagal poreikį. Paprastai, Lietuvos vasaros metu, pakanka kelių valandų veikimo vakare prieš miegą, kad patalpos būtų atvėsintos efektyviai. Intensyvesnių karščių periodais šilumos siurblys turėtų veikti visą parą, užkertant kelią šilumos kaupimuisi pastato konstrukcijose ir išlaikant optimalią temperatūrą.