Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Seiya Plus 6,5/7,0kW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1885,22 

-25%

Toshiba Seiya+ šilumos siurblys yra optimizuotas efektyviam patalpų vėsinimui. Dėl aukšto energijos efektyvumo ir mažo triukšmo lygio, jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai paversti saulės įkaitintą ir drėgną aplinką vėsia ir malonia.

Išskirtinis vertės ir kokybės derinys:

  • Energijos efektyvumo klasė A++;
  • SEER reitingas iki 7.0;
  • Vidinio bloko triukšmo lygis – tik 19 dB(A);
  • Išorinio bloko triukšmo lygis – tik 42 dB(A);
  • Įrengtas su tylaus, ekonomiško ir intensyvaus veikimo režimais;
  • Valomas filtras užtikrina švarią aplinkos orą;
  • Oro sklendės gali būti nustatytos fiksuotai arba leisti judėti, optimizuojant oro srauto paskirstymą patalpose.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Energijos naudojimo efektyvumo klasė A++
SEIYA+ šilumos siurblys, optimizuotas vėsinimui, pasižymi pažangia Toshiba inverterinio kompresoriaus technologija, dėl kurios šio modelio energijos suvartojimas yra labai efektyvus, pasiekdamas A++ klasę.

Komfortas priklauso nuo tylumo
Toshiba toliau vysto naujas technologijas, siekdama atitikti klientų poreikius aukštos kokybės oro kondicionavimo srityje. SEIYA+ modelio tylaus veikimo funkcija efektyviai sumažina triukšmo lygį tiek išoriniame, tiek vidiniame įrenginyje, užtikrindama tylią aplinką, kuri yra būtina kokybiškam poilsiui ir miegui.

Išmanioji oro kondicionavimo kontrolė
Prisitaikykite prie savo asmeninių komforto poreikių, reguliuodami vėsinimo intensyvumą iš bet kurios pasaulio vietos. Būdami namuose, pakeiskite įprastą infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultą į intuityvią išmaniąją aplikaciją. Dėl to galėsite paprastai ir patogiai valdyti oro kondicionierių, kadangi tai suteikia galimybę prisitaikyti prie jūsų gyvenimo ritmo.

*Reikalingas papildomas Wi-Fi modulis, kuris įsigyjamas atskirai.

Inovatyvūs sprendimai geresnei ateities aplinkai
Toshiba įsipareigojusi naujovėms, efektyvumui, patikimumui, energijos taupymui ir aplinkosaugai, siekdama sukurti geresnę ateitį. Per daugiau nei penkis dešimtmečius Toshiba pateikia savo klientams aukščiausios kokybės japoniškus sprendimus, garantuojančius nepriekaištingą veiklos kokybę. Mes, kaip pramonės lyderiai, pradėjome naudoti ekologiškesnį R32 šaltnešį savo oro kondicionavimo sistemose, parodant pavyzdį atsakingam verslui.

Efektyvus naudojimas – mažesnės išlaidos
Efektyvus oro kondicionieriaus naudojimas gali ženkliai sumažinti energijos sąnaudas. Jis neturėtų veikti nepaliaujamai, o būti įjungtas tik esant poreikiui. Lietuvos vasaros sąlygomis paprastai užtenka keletą valandų veikimo vakare, kad patalpos būtų atvėsintos. Esant ilgesnėms karščio bangoms, rekomenduojama šilumos siurblį naudoti nuolat, kad būtų išvengta šilumos kaupimosi pastate ir užtikrintas efektyvus patalpų atvėsinimas.