Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Shorai Edge 3,5/4,2kW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1435,41 

-25%
 • Vėsinimo ir šildymo galia: 3,5 / 4,2 kW;
 • Veikimo lauko temperatūros diapazonas šildymui/vėsinimui: -15 iki +24°C / -15 iki +46°C;
 • Naudojama R32 tipo freonas;
 • Energetinis naudingumas A+++ klasė;
 • Įrengtas „tylos”, „eko” ir „turbo” režimai;
 • Išjungus prietaisą, ventiliatorius veikia tol, kol išdžiovintas šilumokaitis, užkertant kelią pelėsių bei bakterijų plitimui;
 • Elektros nutrūkimo atveju, įrenginys automatiškai perkraunamas su prieš tai nustatytais parametrais;
 • Palaikomas plautinas filtras užtikrina švarų orą patalpose;
 • Galima nustatyti iki 28 atskirų veikimo programų per savaitę;
 • Galimi veikimo galios nustatymai – 25%, 50% arba 75%;
 • +8°C temperatūros palaikymo funkcija skirta apsaugoti negyvenamas patalpas su šildymo įrenginiais nuo šalčio žalos;
 • Sezoninis efektyvumo koeficientas SEER/SCOP: 8,6/5,10.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Toshiba Shorai Edge oro kondicionierius yra šiuolaikinės technologijos viršūnė, kurio pavadinimas, kilęs iš japoniško žodžio „Shorai”, reiškiančio „ateitis”, puikiai atspindi jo pažangumą ir inovacijų dvasią. Šis modelis išsiskiria ne tik savo tylia veikla ir aukštu energijos efektyvumu, bet ir galimybe rinktis iš plačios galios diapazono. „Shorai Edge” serija siūlo net septynis skirtingus dydžius, pradedant nuo itin kompaktiškų modelių, kurie telpa mažose erdvėse, kur tradiciniai oro kondicionieriai nebūtų tinkami.

Mėgaukitės nepriekaištinga Toshiba kokybe su kiekvienu „Shorai Edge” šilumos siurbliu, kuriuose įmontuotas unikalus Toshiba rotorinis kompresorius. Ši technologija užtikrina ne tik ilgalaikę ir beproblemę eksploataciją net ir sudėtingose aplinkos sąlygose, bet ir leidžia „Shorai Edge” serijai veikti įvairiais temperatūros režimais, nuo -15 °C iki 24 °C šildant ir nuo -15 °C iki 46 °C vėsinant, visą tai užtikrinant A+++ energijos efektyvumo klasę.

Šilumos siurblys pavasario ir vasaros sezonams tampa dar svarbesnis, kai orai šyla, o vėsinimo poreikis išauga. „Shorai Edge” siūlo greitą ir lengvą montavimą dėl patogiai pažymėtų vamzdžių jungčių, o mažiausi modeliai idealiai tinka net ir ribotos erdvės šildymui, pavyzdžiui, garaže.

Toshiba Shorai Edge taip pat išsiskiria patogiomis nuotolinio valdymo galimybėmis, kurios leidžia lengvai pasiekti ekonomiškumo ir efektyvumo nustatymus. Nuotolinio valdymo pultas apjungia svarbiausias funkcijas, pavyzdžiui, ventiliatoriaus greičio reguliavimą, išmanųjį oro srauto valdymą, ir siūlo papildomas funkcijas, kaip ECO režimą ar „Comfort Sleep”, optimizuojantį naktinę kambario temperatūrą.

Dėl R32 šaltnešio naudojimo, Toshiba Shorai Edge prisideda prie globalaus atšilimo mažinimo, tuo pačiu užtikrindamas oro švarą ir tylą patalpose. „Shorai Edge” išsiskiria kaip tyliausias lauko blokas savo kategorijoje, užtikrindamas, kad net ir didžiausiu naudojimo intensyvumu, jūsų poilsis būtų nerimtas.