Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Shorai Edge 4,6/5,5W

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1679,78  PVM

-25%

Ypatumai:

 • vėsinimo / šildymo galia: 4,6 / 5,5kW;
 • darbinės lauko temperatūros ribos šildymo / vėsinimo režime:  -15 iki +24°C / -15 iki +46°C;
 • naudojamas R32 freonas;
 • energetinis efektyvumas A++;
 • yra tylos, eko, turbo funkcijos;
 • išjungus įrenginį, ventiliatoriai toliau veikia iki tol, kol nusausinamas šilumokaitis – taip išvengiama pelėsių ir bakterijų dauginimosi;
 • dingus elektros įtampai, įrenginys vėl paleidžiamas prieš tai veikusiais parametrais;
 • plaunamas filtras padeda palaikyti švarų orą patalpoje;
 • galima suprogramuoti iki 28 atskirų programų savaitei;
 • galimas veikimo galingumo nustatymas – 25, 50 ar 75 procentų;
 • +8°C laipsnių palaikymo funkcija naudinga negyvenamoms patalpoms, kuriose yra sumontuoti radiatoriai ar kiti šilumos šaltiniai, kuriems kenkia neigiama temperatūra;
 • sezoninio efektyvumo koeficientas SEER / SCOP: 7,8 / 4,6.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Aprašymas

Toshiba Shorai Edge šilumos siurblys

Shorai – japonų kalba reiškia ateitį. Kaip rodo pavadinimas, Toshiba Shorai Edge yra pavyzdys, kokie gali būti ateities oro šilumos siurbliai. Tikrasis „Toshiba Shorai Edge“ koziris yra ne tik tyla ir energijos vartojimo efektyvumas, bet ir įvairių dydžių „Shorai Edge“ pasirinkimas. „Shorai Edge“ yra septynių skirtingų dydžių, iš kurių mažiausias yra šiek tiek siauresnis nei 80 cm pločio ir žemesnis nei 30 cm aukščio. Pagaliau galite šildyti arba vėsinti, pavyzdžiui, garažą ar kitą erdvę, kuriai visi kiti šilumos siurbliai buvo per dideli.

Pasilepinkite patikima Toshiba kokybe

Visi Toshiba Shorai Edge šilumos siurbliai turi unikalų Toshiba rotorinį kompresorių. Dėl to visi Shorai Edge gaminių serijos šilumos siurbliai veikia patikimai ir be vargo, net ir įrengti ekstremalioje darbo aplinkoje. Tai užtikrina itin platus Toshiba Shorai Edge šilumos siurblių veikimo diapazonas: nuo -15 °C iki 24 °C šildymo režimu ir nuo -15 °C iki 46 °C vėsinimo režimu. Kalbant apie energijos vartojimo efektyvumą, Toshiba Shorai Edge šilumos siurblių klasifikacija yra A+++ tiek šildymui, tiek vėsinimui. SCOP reikšmė, bylojanti apie efektyvumą ištisus metus, yra iki 5,1.

Šilumos siurblys pavasariui ir vasarai

Orams šylant ir vėsinimo poreikis didėja!

Pavasarį ir vasarą įsigyjant šilumos siurblį turėtumėte ankščiau. Oras įšyla beveik nepastebimai ir netrukus oras patalpoje pradeda kilti aukštyn. Įsigijus siurblį šiltajam sezonui,  jis pasiruošęs ir po vasaros darbų laukia žiemos šildymo poreikių!

Naujo tipo montavimas – paprastas ir greitas

Toshiba Shorai Edge šilumos siurblio montavimas yra lengvas, optimizuotas ir greitas dėl vamzdžių jungtims padarytų žymenų. Mažesni gaminių serijos modeliai yra tik 293 mm aukščio ir 798 mm pločio, todėl tai yra vienas mažiausių sieninių šilumos siurblių savo kategorijoje. Mažiausi modeliai puikiai tinka ir garažo ar kito buitinio pastato šildymui šilumos siurbliu.

Toshiba Shorai Edge

Nuotolinio valdymo funkcijos, palengvinančios kasdienį gyvenimą, kad maksimaliai padidintumėte komfortą

Standartinis Toshiba Shorai Edge šilumos siurblio nuotolinio valdymo pultas apjungia visas pagrindines funkcijas ir siūlo greitą prieigą prie ekonomiško ir didelio efektyvumo darbo režimo. Standartinės valdiklio funkcijos yra ventiliatoriaus greičio ir nustatytosios vertės reguliavimas bei išmanusis oro srauto valdymas. Standartinis nuotolinio valdymo pultas yra belaidis, tačiau jį galima įsigyti ir su laidu.

„Toshiba Shorai Edge“ nuotolinio valdymo pulto funkcijos apima iš anksto nustatytas funkcijas, galios pasirinkimą ir ECO, kad sumažintumėte sąskaitas už elektrą, „Comfort Sleep“ funkcija optimizuoja kambario temperatūrą naktį ir „Hi-power“, kad vėsintumėte ar šildytumėte labai greitai.

Švara ir tyla

Dėl naujojo R32 šaltnešio, Toshiba Shorai Edge šilumos siurblys pasiekia fluorintų dujų reguliavimo tikslus ir taip sumažina poveikį visuotiniam atšilimui. Nešvarumus atstumiantys šilumokaičiai, kuriuos būtų lengva montuoti, naudoti ir prižiūrėti, palaiko patalpų oro švarą.

„Toshiba“ nuolat kuria naujoves, siekdama užtikrinti aukščiausius oro šaltinio šilumos siurblių naudotojų lūkesčius. „Shorai Edge“ lauko blokas yra tyliausias rinkoje pagal vardines operacijas. Silent funkcija sumažina vidinio įrenginio garso lygį, kad galėtumėte ramiai miegoti.

Techninės charakteristikos

Prekė Kondicionierius
Serija Shorai Edge
Tipas Sieninis
Nuotolinis valdymas Wi-Fi
Valdymas internetu Priedas įsgyjamas papildomai
Nominali galia, kW 4.6/5.5
Šildymo sezoninis naudingumo koeficientas (SCOP) 4.6
Vėsinimo sezoninis naudingumo koeficientas (SEER) 7.8
„Smart Wi-Fi“ Yra
Energetinio efektyvumo klasė A++
Šildymo galia, kW 5.5
Vėsinimo galia, kW 4.6
Maitinimas 1/220-240V/50Hz
Išorinio bloko pašildymas Taip
Išorinis blokas komplekte Taip
Vidinis blokas komplekte, mm 293/800/226
Šaltnešis R32
Darbinė temperatūra vėsinime -15~46 C°
Darbinė temperatūra šildyme -15~24 C°