Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Shorai Edge 6,1/7,0W

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

2030,04 

-25%
 • Šildymo ir vėsinimo pajėgumas: 6,1 / 7,0 kW;
 • Temperatūrų veikimo diapazonas lauke šildymo ir vėsinimo metu: -15 iki +24°C / -15 iki +46°C;
 • Panaudotas freonas R32;
 • A++ energinio naudingumo lygis;
 • Integruotos tylos, ekologijos ir turbo režimo funkcijos;
 • Įrenginį išjungus, ventiliacijos sistema veikia iki šilumokaičio išdžiūvimo, užkertant kelią pelėsių bei bakterijų vystymuisi;
 • Elektros tiekimo nutrūkus, sistema automatiškai atstatoma į anksčiau nustatytus veikimo parametrus;
 • Valomas oro filtras užtikrina švarų patalpų orą;
 • Leidžia nustatyti iki 28 individualias veikimo programas per savaitę;
 • Suteikiama galimybė reguliuoti veikimo galingumą – 25, 50 arba 75 procentus;
 • +8°C temperatūros išlaikymo funkcija yra pritaikyta šaltui jautriose negyvenamosiose patalpose, kuriose yra įrengti šildymo elementai;
 • Metinis veikimo efektyvumo koeficientas SEER / SCOP: 7,3 / 4,6;
 • Freono ir skysto fazės vamzdelių jungtys: 1/2″ ir 1/4″.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Oro kondicionierius Toshiba Shorai Edge
Žodis „Shorai” japonų kalboje simbolizuoja ateitį, o Toshiba Shorai Edge atspindi, kaip gali atrodyti ateities oro kondicionavimo įrenginiai. Šio modelio privalumai apima ne tik jo tylų veikimą ir energijos vartojimo efektyvumą, bet ir galimybę rinktis iš plačio galios pasirinkimų asortimento. Serija „Shorai Edge” siūlo septynis įvairių dydžių variantus, kur mažiausias modelis yra ne platesnis nei 80 cm ir ne aukštesnis nei 30 cm, leidžiantis efektyviai kondicionuoti net tuos plotus, kurie anksčiau buvo per maži tradiciniams kondicionieriams.

Mėgaukitės patikima Toshiba kokybe
Kiekviename Toshiba Shorai Edge šilumos siurblyje įmontuotas unikalus Toshiba sukurtas rotorinis kompresorius, kuris užtikrina produkto patikimumą ir ilgaamžiškumą net sunkiausiomis eksploatavimo sąlygomis. Dėl šios priežasties „Shorai Edge” šilumos siurbliai pasižymi itin platų veikimo temperatūros diapazoną: šildymui nuo -15 °C iki 24 °C ir vėsinimui nuo -15 °C iki 46 °C. Energetinis efektyvumas šių šilumos siurblių yra įvertintas A+++ lygiu tiek šildymo, tiek vėsinimo režimuose, o metinis veikimo koeficientas (SCOP) siekia iki 5,1.

Optimalus šilumos siurblio pasirinkimas pavasariui ir vasarai
Kai orai šyla ir didėja vėsinimo poreikis, svarbu apsvarstyti šilumos siurblio įsigijimą iš anksto. Tai užtikrina, kad esant staigiam temperatūros kilimui, jūsų namai būtų pasiruošę palaikyti vėsumą. Įsigijus šilumos siurblį laiku, jis bus paruoštas veikti efektyviai visą šiltąjį sezoną ir pasitiks žiemą pasirengęs šildyti.

Montavimas – paprastas ir efektyvus
Toshiba Shorai Edge šilumos siurblio montavimas yra supaprastintas dėka aiškiai pažymėtų jungčių, o serijos mažiausi modeliai išsiskiria savo kompaktiškumu – jų aukštis yra tik 293 mm, o plotis – 798 mm. Šie mažiausi modeliai idealiai tinka patalpoms, kuriose erdvės yra ribotos, pavyzdžiui, šildant garažus ar kitus buitinius pastatus.

Toshiba Shorai Edge: patogumas ir našumas
Nuotolinio valdymo funkcijos Toshiba Shorai Edge šilumos siurblyje palengvina kasdieninį naudojimą, užtikrindamos aukščiausią komforto lygį. Standardinis valdymo pultas leidžia greitai pasiekti svarbiausias funkcijas, pavyzdžiui, ventiliatoriaus greičio reguliavimą ir oro srauto kontrolę, bei siūlo patogias funkcijas, tokias kaip energijos taupymo režimą ECO, miego režimą „Comfort Sleep” ir greito vėsinimo ar šildymo funkciją „Hi-power”.