Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Shorai Edge 7,0/8,0W

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

2296,13 

-25%
 • Šildymo/Vėsinimo efektas: 7,0 / 8,0 kW;
 • Temperatūros veikimo diapazonas lauke šildant/vėsinant: -15 iki +24°C / -15 iki +46°C;
 • Panaudotas šaltnešis R32;
 • Energinė klasė A++/A+;
 • Integruotos funkcijos: tyla, ekologija, turbo režimas;
 • Įrenginį išjungus, ventiliacija veikia iki pilno šilumokaičio išdžiūvimo, tai neleidžia pelėsių ir bakterijų formuotis;
 • Elektros tiekimo atveju įrenginys automatiškai grįžta prie anksčiau nustatytų nustatymų;
 • Priežiūrai lengvas, plaunamas filtras užtikrina švarų patalpų orą;
 • Įmanoma programuoti iki 28 skirtingų veikimo programų per savaitę;
 • Veikimo galingumo reguliavimas leidžiamas – 25, 50 arba 75 procentai;
 • Temperatūros palaikymo funkcija +8°C yra itin naudinga šaltui jautriose negyvenamose patalpose, apsaugant nuo šalčio poveikio;
 • Sezoninis efektyvumo koeficientas SEER/SCOP: 6,3 / 4,1;
 • Vamzdelių jungtys: dujoms 1/2″ ir skystoms medžiagoms 1/4″.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Oro kondicionavimo sistema Toshiba Shorai Edge
„Shorai” reiškia „ateitį” japonų kalboje, o Toshiba Shorai Edge atitinka šį pavadinimą, siūlydama pažangias oro kondicionavimo technologijas. Šio modelio išskirtinumas slypi ne tik jo tylaus veikimo ir energijos taupymo savybėse, bet ir galimybėje pasirinkti iš įvairių galios lygių. Toshiba Shorai Edge serijoje yra septyni skirtingi modeliai, su mažiausiu, kuris yra mažesnis nei 80 cm pločio ir ne aukštesnis nei 30 cm, leidžiantis kondicionuoti net tuos plotus, kuriems įprasti kondicionieriai būtų per dideli.

Mėgaukitės aukščiausios kokybės Toshiba patikimumu
Kiekvienas Toshiba Shorai Edge modelis įrengtas unikaliu Toshiba sukurtu rotoriniu kompresoriumi, užtikrinančiu nepriekaištingą veikimą ir ilgaamžiškumą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Dėka šios technologijos, „Shorai Edge” šilumos siurbliai pasižymi plačiu veikimo temperatūros diapazonu: šildymo režime nuo -15 °C iki 24 °C ir vėsinimo režime nuo -15 °C iki 46 °C, pasiekdami A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasifikaciją. Metinis veikimo efektyvumas (SCOP) iki 5,1 rodo aukštą efektyvumą visus metus.

Šilumos siurblys šiltajam sezonui
Su šiltėjančiais orais didėja ir vėsinimo poreikis.

Pavasarį ir vasarą svarbu iš anksto pasirūpinti šilumos siurblio įsigijimu, kad neapleistų netikėtas temperatūros kilimas. Laiku įsigiję šilumos siurblį, jūs būsite pasirengę tiek šiltajam sezonui, tiek žiemos šildymui.

Lengvas ir greitas montavimas
Toshiba Shorai Edge šilumos siurblio įdiegimas yra supaprastintas dėl aiškiai pažymėtų vamzdžių jungčių, o serijos mažiausi modeliai, kurie yra tik 293 mm aukščio ir 798 mm pločio, pasižymi itin kompaktišku dizainu. Šie mažiausi modeliai yra idealūs šildymui mažose patalpose, pavyzdžiui, garažuose ar šalutiniuose pastatuose.

Toshiba Shorai Edge: patogumą užtikrinančios funkcijos
Nuotolinio valdymo pultas Toshiba Shorai Edge šilumos siurbliui suteikia lengvą prieigą prie visų pagrindinių funkcijų, leidžiančių pasiekti aukštą darbo efektyvumą ir ekonomiškumą. Jis apima ventiliatoriaus greičio reguliavimą, temperatūros nustatymą ir protingą oro valdymą. Be to, standartinis belaidis nuotolinio valdymo pultas gali būti pakeistas laidiniu variantu.

Nuotolinio valdymo pultas siūlo iš anksto nustatytas funkcijas, energijos taupymo režimą ECO, naktinį temperatūros optimizavimą „Comfort Sleep” ir greitą šildymo ar vėsinimo funkciją „Hi-power”, siekiant sumažinti elektros sąnaudas.

Toshiba Shorai Edge taip pat išsiskiria švariu ir tylų veikimą užtikrinančiu dizainu. Naujos kartos R32 šaltnešis padeda sumažinti poveikį klimatui, o lengvai prižiūrimi šilumokaičiai užtikrina aukštą patalpų oro kokybę. Dėl inovatyvių sprendimų „Shorai Edge” lauko blokas yra vienas iš tyliausių rinkoje, užtikrinant ramų miegą naudojant Silent funkciją.