Akcija!

Priglaistomas difuzorius ERGOVENT RONDO – 100mm

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

48,00 

-17%
  • GALIMA SUMONTUOTI Į UŽBAIGTAS LUBAS
  • JOKIŲ NEŠVARUMŲ ANT LUBŲ
  • PATIKIMAS DANGTELIO TVIRTINIMAS
  • ITIN ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

AUKŠTOS KOKYBĖS GIPSO KORPUSAS

ERGOVENT difuzorius pasižymi tvirtu ir vienalyčiu gipsinio korpuso kokybe. Tvirtinimo elementai yra įlieti į korpusą, užtikrinant stiprumą ir patikimumą. Gipso paviršius yra lygus ir baltas kaip sniegas, be jokių oro burbuliukų.

UNIVER SALUS MONTAVIMAS

Difuzorių galima pritvirtinti įvairiais būdais: 1) tiesiogiai prie metalinio ortakio, 2) naudojant lanksčią gofrą (skardinės ortakių sistema), 3) per pajungimo dėžutę (plastikinės ortakių sistemos). Montavimo instrukcija pateikiama komplektacijoje ir yra aiški bei detalizuota. Difuzorių galima rinktis su standartiniu 100mm, 125mm arba 160mm pajungimu.

PAPRASTAS IR PATOGUS MONTAVIMAS

Difuzorių galima lengvai pritvirtinti prie gipso plokštės savisriegiais varžtais. Tvirtinimo elementai yra reguliuojami, todėl galima pritaikyti juos skirtingiems gipso sluoksniams (net ir nestandartiniams storio sluoksniams).

ĮMONTUOTI Į JAU UŽBAIGTAS LUBAS

ERGOVENT difuzorių galima sumontuoti net ir į jau užbaigtas lubų konstrukcijas, neturint jokių problemų.

OPTIMIZUOTA AERODINAMIKA

KTU mokslininkų dėka ERGOVENT difuzorius pasižymi puikia aerodinamika, kuri buvo išbandyta kompiuteriniu būdu. Skirtingi geometriniai pakeitimai buvo taikyti siekiant geriausių rezultatų. Taip pat, buvo įdiegtas specialus „pilvukas” vidinėje dangtelio pusėje, kuris efektyviai sumažino oro sūkurį viduje difuzoriaus.

MAŽAS TRIUKŠMO LYGIS

Gipsas turi ne tik antistatinės, bet ir akustinės savybes, todėl ERGOVENT difuzorius veikia labai tyliai, be triukšmo. Tai reiškia, kad difuzoriaus veikimas yra beveik negirdimas, jei nėra papildomo triukšmo iš ortakių sistemos.

PATIKIMAS DANGTELIO TVIRTINIMAS

Dangtelis yra laikomas magnetiniais laikikliais, kurie užtikrina patikimą laikymą net ir su pakabintu svoriu iki 14,3 kg (išbandyta su RONDO-160 modeliu). Be to, dėl magnetinių laikiklių nesikaupia dulkes dangtyje.

ŠVARIOS LUBOS

Difuzoriaus oro srautas yra nukreiptas žemyn, todėl nešvarumai