Akcija!

Priglaistomas difuzorius ERGOVENT RONDO – 125mm

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

48,00 

-17%
  • GALIMA SUMONTUOTI Į UŽBAIGTAS LUBAS
  • JOKIŲ NEŠVARUMŲ ANT LUBŲ
  • PATIKIMAS DANGTELIO TVIRTINIMAS
  • ITIN ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

ERMUO KOKYBĖS GIPSO

ERGOVENT gipsinis korpusas tvirtas ir vienalytis. Tvirtinimo elementai įlieti į korpusą, niekas negręžiama ir niekas prie jo neklijuojama. Liejimo metu pašalinami menkiausi oro burbuliukai, gipso paviršius lygus ir baltas kaip sniegas.

IDEALUS PRIJUNGIMO GALIMYBĖS

Difuzorius gali būti jungiamas: 1) tiesiai į metalinį ortakį, 2) per lanksčia gofrą (skardinių ortakių sistema), 3) per pajungimo dėžutę (plastikinių ortakių sistema). Komplektacijoje pateikiama aiški ir detali montavimo instrukcija. Difuzorius galima rinktis su standartiniais 100mm, 125mm arba 160 mm pajungimais.

PATOGUS IR PAPRASTAS MONTAVIMAS

Difuzorius tvirtinamas savisriegiais varžteliais tiesiai prie gipso plokštės. Tvirtinimo elementai reguliuojami ir akimirksniu pritaikomi 1 ar 2 gipso sluoksniams (prireikus ir bet kokiam nestandartiniam storiui).

ĮMONTUOTI GALIMA Į JAU ĮRENGTAS LUBAS

Vienintelis priglaistomas difuzorius, kuris nesudėtingai sumontuojamas net ir tuomet, kai gipsinės lubos jau įrengtos, o pajungti reikia per standų ortakį.

GALINGA AERODINAMIKA

Projektavimo metu į pagalbą pasitelkti KTU mokslininkai, panaudoję kompiuterinį difuzoriaus veikimo modeliavimą. Siekiant geriausių aerodinaminių savybių išbandyti įvairūs geometriniai pakeitimai. Vienas jų, – specialus „pilvukas“ vidinėje dangtelio pusėje, –  efektyviai sumažino oro sūkurius difuzoriaus viduje. Ženkliai sumažintas ir pasipriešinimas oro sraut