Akcija!

Priglaistomas difuzorius ERGOVENT RONDO – 160mm

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

58,00 

-17%
  • GALIMA SUMONTUOTI Į UŽBAIGTAS LUBAS
  • JOKIŲ NEŠVARUMŲ ANT LUBŲ
  • PATIKIMAS DANGTELIO TVIRTINIMAS
  • ITIN ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Gipsinis korpusas aukštos kokybės

ERGOVENT difuzorius yra stiprus ir vientisas. Tvirtinimo elementai yra integruoti į korpusą, todėl nereikia jų sukant ar klijuojant. Gaminant pašalinami net mažiausi oro burbuliukai, todėl gipso paviršius yra lygus ir baltas.

Pritaikytas visiems pajungimo būdams

Difuzorius gali būti prijungtas tiesiai prie metalinio ortakio, per lankstų gofrą ar per plastikinę pajungimo dėžutę. Montavimo instrukcija yra aiški ir detali. Galima pasirinkti difuzorių su 100mm, 125mm arba 160mm pajungimo dydžiu.

Paprastas ir patogus tvirtinimas

Difuzorių galima tvirtinti savisriegiais varžtais tiesiai ant gipso plokštės. Tvirtinimo elementai yra reguliuojami ir pritaikomi skirtingiems gipso storiams.

Galima sumontuoti į jau įrengtas lubas

ERGOVENT difuzorius gali būti lengvai sumontuotas net tuomet, kai lubos jau yra įrengtos, o reikia prijungti per standų ortakį.

Puiki aerodinamika

Difuzorius buvo projektuotas bendradarbiaujant su KTU mokslininkais, kurie naudojo kompiuterinį modeliavimą. Įdiegus specialų „pilvuką” vidinėje dangtelio pusėje, buvo sumažintas oro sūkurys ir pasipriešinimas oro srautui bei triukšmas.

Mažas triukšmo lygis

Gipsas turi ne tik antistatinės, bet ir akustinės savybes. Difuzorius veikia labai tyliai dėl aerodinaminių patobulinimų. Triukšmas iš difuzoriaus bus minimalus, jei jis yra teisingai prijungtas.

Patikimas dangtelio tvirtinimas

Dangtelis tvirtinamas magnetiniais laikikliais, kurie laiko net 14,3 kg svorį. Dangtelis nepritraukia dulkių, nes jame nėra magnetų.

Švarios lubos

Difuzorius nukreipia oro srautą tiesiai žemyn, todėl aplink jį lubos visada liks švarios. Tiksliau, nešvarumai gali kaupiasi tik difuzoriaus viduje.

Saugi pakuotė

ERGOVENT difuzorius yra saugiai supakuotas, kad išliktų nepažeistas net po 12 kritimų iš 80 cm aukščio.