REKUPERATORIUS DANTHERM HCV300

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1701,34 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

„HCV 300“ yra namų vėdinimo įrenginys su plokščių šilumogrąža, kurį gamina „Dantherm“ iš Danijos.

Plokštelinis rekuperatorius „HCV 300“ efektyviai vėdina vienos ar dviejų šeimų namą, kurio plotas siekia iki 150 m², atsižvelgiant į vietines sąlygas ir faktinį slėgio nuostolį įrenginyje. Šie rekuperatoriai turi naują šilumokaičio technologiją, pagamintą iš aliuminio, kuris pasižymi iki 86% efektyvumu.

„HCV 300“ yra vertikalus modelis, skirtas montavimui ant sienos. Tai puikus pasirinkimas moderniam namų interjerui, kai viskas yra slepiama už durų. Įrenginio viršuje prijungiami visi ortakiai, o jei reikia, galima prijungti oro tiekimo ortakį prie pagrindo.

Įrenginys yra pilnai surinktas su valdymo pultu ir visomis montavimo detalėmis. Taip pat yra galimybė įsigyti įvairių papildomų priedų.

Pagrindiniai šio įrenginio privalumai apima energijos efektyvumo klasę A, didelį šilumos atgavimo efektyvumą, integruotą drėgmės jutiklį, energijos taupymą, mobilią programėlę ir kitus valdymo būdus. Įrenginys taip pat turi įvairias valdymo galimybes, jungtis su išorinėmis valdymo sistemomis ir kitas savybes.

Išmatavimai 430 × 600 × 1000 cm
Pagal patalpos plotą (m²)

nuo 50 iki 70

Našumas m³/val.:

180

Šilumos grąža

86 %