REKUPERATORIUS KOMFORT EC SB160 S22 WIFI

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1839,00 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Vėdinimo sistema „KOMFORT EC SB160 S22 WIFI“ veiksmingai vėdina orą ir grąžina šilumą, taupydama energiją. Ši sistema tinka butams, namams, kotedžams ir kitoms patalpoms. Didžiausias oro srautas siekia iki 200 m³/h, o šilumos grąžinimas yra nuo 85% iki 93%.

Sistema užtikrina optimalų vidinį mikroklimatą reguliuojamais oro mainais. Korpusas pagamintas iš plieno su polimerine danga ir izoliuotas mineraline vata, suteikianti gerą šilumos ir garso izoliaciją. Rekuperatorius turi kryžminio priešpriešinio srauto šilumokaičį ir „by-pass“ funkciją.

Įrenginyje yra elektriniai šildytuvai, sklendžių valdymas ir jautrūs davikliai. Oro įvadai ir išvadai aprūpinti guminėmis tarpinėmis, užtikrinančiomis sandarumą. Varikliai yra ekonomiški, ilgaamžiai ir turi optimalų greičio valdymą. Rekomenduojama montuoti elektrinius šildytuvus prieš rekuperatorių ortakiuose.

Sistemą galima valdyti ne tik integruotu valdikliu, bet ir mobiliąja programėle. Filtrai efektyviai šalina dulkes ir kitas smulkiąsias daleles, todėl juos reikia reguliariai keisti. Beveik visuose įrenginiuose yra priminimo funkcija apie priežiūrą.

Pastato energetinė klasė

A

Pagal patalpos plotą (m²)

nuo 60 iki 80

Montavimo variantai:

Vertikalus

Našumas m³/val.:

200

Šilumos grąža

86 %

Ortakio skersmuo (mm):

125

Triukšmo lygis (dba)

45

Garantija

24 mėn.