REKUPERATORIUS KOMFORT ROTO EC SE280 S25

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

2240,00 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Vėdinimo prietaisai „KOMFORT ROTO EC SE280 S25” efektyviai vėdina orą butuose, namuose, kotedžuose ir kitose patalpose, atgaudami šilumą energetiškai efektyviai. Šilumos atgavimas padeda sumažinti šilumos nuostolius šaltuoju metų laiku ir mažina oro kondicionieriaus apkrovą karštuoju metų laiku.

Savybės:
– Maksimalus oro srautas iki 300 m³/h
– Iki 90% šilumos grąžinimas

Įrenginyje yra aukštos kokybės reguliuojami oro mainai, kurie padeda palaikyti geriausią vidinį mikroklimatą. Korpusas pagamintas iš plieno su polimerine danga ir mineraline vata, užtikrinant geras šilumos ir garso izoliacines savybes. Yra papildoma anga, skirta pajungti prietaisą prie virtuvės gartraukio.

EC ekonomiški ir ilgaamžiai varikliai užtikrina didelį našumą, mažą triukšmo lygį ir optimalų greičio valdymą. Rekuperatorių galima valdyti ne tik integruotu valdikliu, bet ir mobilia programėle.

Prietaisuose naudojami G4+F7 oro filtrai, kurie efektyviai šalina dulkes ir kitas smulkiąsias daleles. Filtrus reikia reguliariai keisti, todėl daugelyje vėdinimo prietaisų yra priminimo funkcija apie priežiūrą.

Gamintojas

BLAUBERG

Pastato energetinė klasė

A

Pagal patalpos plotą (m²)

nuo 70 iki 100

Montavimo variantai:

Vertikalus

Našumas m³/val.:

300

Šilumos grąža

90 %

Ortakio skersmuo (mm):

125

Triukšmo lygis (dba)

46

Garantija

24 mėn.