ROTACINIS REKUPERATORIUS FLEXIT UNI 4 RER/REL

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

3323,45 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Skandinaviški „Flexit UNI4“ rotaciniai vėdinimo rekuperatoriai efektyviai grąžina didelę dalį šilumos, net ir šalčio metu, vėdinant didesnius namus, mažus biurų pastatus ir pasyvius namus. Regeneratoriai turi aukšto efektyvumo rotacinius šilumokaičius, kurių efektyvumas siekia iki 85%, ir energetiškai efektyvius ventiliatorius, kurie užtikrina komfortišką patalpų mikroklimatą ir sumažina šildymo išlaidas.

SKANDINAVIŠKAS KOMFORTAS JŪSŲ NAMUOSE 

Subalansuotas vėdinimas užtikrina, kad šviežio oro srautas pasiekia net tolimiausius patalpų kampus, neleidžiant tvankiam, užterštam orui užsistovėti ir neigiamai paveikti namo konstrukcijas. Tai užtikrina, kad Jūs ir Jūsų šeima galėsite mėgautis šviežiu, grynu oru visą laiką, kas suteiks gerą savijautą, leis kokybiškai ilsėtis ar dirbti ir palaikys turto vertę ilgalaikiu laikotarpiu.

Šiaurės šalių šaltoje klimato sąlygose, rekuperatoriai „UNI 4” tenkina reiklesnių klientų poreikius, garantuodami gyventojams švarų, gryną orą visais metų laikais, naudojant mažai energijos. 

BENDRIEJI „UNI” REKUPERATORIŲ PRANAŠUMAI

UNI 4 rekuperatoriai pasižymi puikiais rezultatais visose svarbiausiose srityse. Šie rekuperatoriai tiekia švarų, gryną orą su dideliu šilumos atgavimo laipsniu ir mažomis energijos sąnaudomis, taip pat jie veikia ypač tyliai. 

  • Geresnis patalpos mikroklimatas su subalansuotu vėdinimu ir šilumos atgavimu. Didelis efektyvumas – mažas slėgio skirtumas. Žemas SFP rodiklis. 
  • Rotaciniai regeneratoriai optimaliai naudojami energiją šalčio klimato sąlygomis. Efektyvūs ir patikimi net šaltu oru. 
  • Ypač tylus veikimas, patrauklus ir funkcionalus skandinaviškas dizainas. Paprastas aptarnavimas. 

REKUPERATORIŲ „UNI4” PRIORITETAS KOKYBEI IR PATOGUMUI NAUDOJANT

Subalansuotas vėdinimas yra naujų namų standartas. Tačiau, rekuperatoriaus įrengimas turi būti kuo paprastesnis ir saugesnis. Šiuolaikiniai vartotojai siekia patogumo ir paprastumo valdant produktus.

  • LENGVAI MONTUOJAMAS

Pakabinimo bėgelis montavimui ant sienos turi guminį slopintuvą

Išmatavimai 540 × 900 × 700 cm