Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG ARISE 2.5/3.2KW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

915,28 

-33%

Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai („DuraFin™ Plus“).
Aplinkai nekenkiantis vėsintuvas (R32 šaltnešis).
Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas).
Įrenginys turi ventiliatoriaus (Fan) ir tylos (Quiet) režimus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltu oru, pasinaudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkcija. Su šia funkcija oras paskirstomas švelniai, tolygiai ir tyliai, užtikrinant jums malonų vėsinimą be nepatogumo. Norėdami patirti malonumą išmažinant orą, pasinaudokite „Wind-Free™ Cooling“ režimu, kuris pasižymi tolygiau atvėsinančiu oru ir puikiai tinka didesnėms patalpoms. Su šia funkcija galėsite pamiršti nepatogius šalto oro srautus.

Sutaupykite naudodamiesi „Wind-Free™ Cooling“ funkcija kiekvieną dieną. Įjungus šį režimą, jūsų įrenginys sunaudos minimalų kiekį energijos, užtikrindamas efektyvų vėsinimą.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“ funkcija, kuri automatiškai reguliuoja įrenginio veikimą atsižvelgdama į jūsų poreikius. Ši funkcija ne tik palaiko optimalias patalpų sąlygas, bet ir užtikrina jums komfortą visą parą.

Geriau miegokite su „Good Sleep“ režimu, kuris užtikrina tylų ir gilų miegą be šalto vėjo srautų. Šis režimas padės jums greičiau užmigti, miegoti giliai ir nubusti atsikėlus atsikratęs nuovargio.

Norėdami greitai atvėsinti patalpą, pasirinkite „Fast Cooling“ režimą, kuris pagreitins oro vėsinimą iš kampo į kampą. Taip pat galėsite mėgautis 43 % greitesniu oro vėsinimu, naudodamiesi „Boost“ technologija.

Valdykite savo kondicionierių nuotoliniu būdu su integruotu Wi-Fi moduliu, naudodamiesi „Sma­r­tThings“ programėle. Tai suteiks jums galimybę valdyti ir stebėti savo įrenginį bet kada ir iš bet kur.

Užtikrinkite švarą ir higieną su lengvai valomu antibakteriniu filtru „Easy Filter Plus“, kuris padės išlaikyti efektyvų oro kondicionieriaus darbą. Šis filtru padės jums atsikratyti nuo bakterijų ir nemalonių kvapų, užtikrindamas jums švaresnę patalpą.

Leiskitės į geresnį miegą, mėgaukitės malonia šviesa ir ramybe savo namuose, naudodamiesi mūsų pažangiais oro kondicionieriais. Apsisaugokite nuo šalto oro srautų ir mėgaukitės tyliai vėsindami patalpas.

Rūpinkitės aplinka pasirinkdami mūsų oro kondicionierius su R32 šaltnešiu, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai. Tai padės jums ne tik vėsinti efektyviai, bet ir tausoti planetą.

Taupykite energiją ir pinigus su ECO režimu, kuris užtikrins efektyvų vėsinimą su mažesniu energij

Svoris 32 kg