Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG ARISE 5.0/6.0KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1564,65 

-33%

Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai („DuraFin™ Plus“).
Aplinkai nekenkiantis vėsintuvas (R32 šaltnešis).
Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas).
Įrenginys turi ventiliatoriaus (Fan) ir tylos (Quiet) režimus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šalčiu, pasinaudodami „Wind-Free™ Cooling” funkcija. Šis režimas ramiai ir tyliai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, esančių per visą oro kondicionieriaus priekinį korpusą. Naudojant šią technologiją, jūs niekada nejausite aštrios ar nepatogios vėsos.

Taupykite kiekvieną dieną naudodami „Wind-Free™ Cooling” funkciją. Įjungus „Wind-Free™” režimą, įrenginys suvartoja labai mažai energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort” funkcija. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, jūsų įpročius ir optimizuoja įvairius režimus, siekiant išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Geresnis miegas visą naktį su „Good Sleep” režimu. Šis režimas palaiko idealią aplinką geram miegui, be jokių šalto vėjo srautų. „Wind-Free™” funkcija padeda greitai užmigti, miegoti giliai ir pailsėti.

Greičiai atšaldykite patalpą su „Fast Cooling” režimu. Šis režimas atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo itin greitai. Skaitmeninio inverto „Boost” technologija leidžia atvėsinti orą net 43 % greičiau.

Valdykite įrenginį nuotoliniu būdu su integruotu Wi-Fi moduliu. Naudodami „Sma­r­tThings” programėlę, galite lengvai valdyti ir stebėti oro kondicionierių iš bet kurios vietos.

Automatiškai išvalykite įrenginį su „Auto Clean” funkcija. Ši funkcija išdžiovina įrenginį po darbo, pašalindama drėgmę ir apsaugodama nuo bakterijų sankaupų.

Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais su itin tyliai veikiančiu kompresoriumi.

Lengvai valomas antibakterinis filtras „Easy Filter Plus” užtikrins efektyvų oro kondicionieriaus darbą be didelių pastangų.

Apsaugokite kondicionierių nuo korozijos su „DuraFin™ Plus” funkcija, taip išlaikydami jo veikimą ilgą laiką.

Pasirinkite aplinkai nekenkiantį vėsintuvą su R32 šaltnešiu, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai.

Taupykite energiją su „ECO” režimu, kuris sumažina energijos suvartojimą, tačiau išlaiko vėsą efektyviai. Įrenginys taip pat turi ventiliatoriaus ir tylos režimus, kurie padeda pritaikyti vėsinimą pagal poreikius.

Svoris 50 kg