Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG ARISE 6.5/7.4KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

2064,85 

-33%

Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai („DuraFin™ Plus“).
Aplinkai nekenkiantis vėsintuvas (R32 šaltnešis).
Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas).
Įrenginys turi ventiliatoriaus (Fan) ir tylos (Quiet) režimus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Gaukite malonią vėsą, o ne šaltį naudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Mėgaukitės malonia vėsa be šalto oro srauto. Šis režimas švelniai ir tyliai paskirsto orą per mikro angas visame kondicionieriaus priekiniame korpuso paviršiuje. Be to, jis atvėsina didesnes patalpas tolygiai. Ši technologija užtikrina, kad nejutsite staigios ar šalčio oro srautų.

Sutaupykite energiją su „Wind-Free™ Cooling“ režimu, kuris naudoja labai mažai energijos. Valdykite kambaryje temperatūrą bet kuriuo metu iš bet kurios vietos per „AI Auto Comfort“ funkciją, kuri optimizuoja režimus pagal jūsų pageidavimus. „Good Sleep“ režimas su „Wind-Free™“ funkcija sukurs idealią aplinką miegui, be šalto oro srauto.

Greičiai atvėskite patalpą naudodami „Fast Cooling“ režimą, kuris atvėsina kampą iki kampo. „Boost“ technologija užtikrina 43 % greitesnį oro atvėsimą. Su integruotu „Wi-Fi“ moduliu galite valdyti oro kondicionierių nuotoliniu būdu bet kuriuo metu. Automatinis išsivalymas „Auto Clean“ funkcija pašalina bakterijas ir kvapus.

Mėgaukitės tylesniais veiksniais namuose su tylia veikiančiu kompresoriumi ir lengvai valomu antibakteriniu filtru. O „DuraFin™ Plus“ funkcija padės išlaikyti optimalų šilumokaičio darbą ilgą laiką. Oro kondicionierius taip pat naudoja aplinkai nekenksmingą R32 šaltnešį, kuris taupo energiją ir mažina neigiamą poveikį klimato kaitai. Taupykite energiją su „ECO“ režimu ir mėgaukitės ventiliatoriaus ir tylaus režimų funkcijomis.