Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG CEBU-GEO 2.5/3.2KW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

751,52 

-33%

AI Auto Comfort.
Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Auto­ma­ti­nis išsi­va­ly­mas.
Leng­vai valo­mas anti­bak­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai. Išlaikykite malonią vėsą dar ilgiau. 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

AI Komfortas Automatiškai. Mėgaukitės patogesniu gyvenimu naudodamiesi „AI Auto Comfort“ funkcija. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Pagal jūsų norimą temperatūrą automatiškai įjungiamas tas režimas, kuris yra tinkamiausias optimalioms sąlygoms palaikyti.

Greitas Atšaldymas. Šis režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo naudojant „Boost“ technologiją. Be to, įrenginio konstrukcija pasižymi didesniu ventiliatoriumi, platesne anga ir platešniais sparvais, leidžiant orui pasiskirstyti toliau ir plačiau.

Valdymas per Nuotolį bet Kada ir iš Bet Kur. Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu naudodamiesi „SmarThings“ programėle – tai leidžia jums valdyti ir stebėti įrenginį vienu prisilietimu.

Automatinis Išvalymas. „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovina įrenginį, pašalindama drėgmę ir užkertant kelią bakterijų sankaupoms bei nemaloniams kvapams.

Lengvai Valomas Antibakterinis Filtras. Filtro priežiūra tampa paprastesnė dėl lengvai pasiekiamo filtro, kurį galima lengvai išvalyti, palaikant šilumokaičio švarą ir apsaugant nuo pavojingų teršalų.

Anti-Korozijos Apsauga. „Ocean Fin“ medžiaga apsaugo nuo korozijos ir padeda išlaikyti optimalų šilumokaičio darbą ilgiau, todėl maloni vėsos patirtis trunka dar ilgiau.

Aplinkai Nežalingas Vėsintuvas. Oro kondicionierius naudoja R32 šaltnesį, kuris mažina neigiamą poveikį klimato kaitai ir yra aplinkai draugiškesnis nei kiti šaltnesiai.

Ener­gijos Taupymas su ECO Režimu. ECO režimas padeda taupyti energiją, sumažinant kompresoriaus galios naudojimą, ir padeda išlaikyti vėsą efektyviau, taupant tiek energiją, tiek pinigus.

Gerai miegui „Good Sleep“. Šis režimas valdo temperatūrą taip, kad būtų sukurtos idealios sąlygos miego metu, leidžiant jums geriau pailsėti.

Venti­lia­to­rio ir Tylos Režimai. Įrenginys turi ventiliatoriaus ir tylos režimus, suteikiant jums įvairių galimybių naudotis oro kondicionieriumi.

Svoris 32 kg