Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG CEBU-GEO 5.0/6.0KW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1284,96 

-33%

AI Auto Comfort.
Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Auto­ma­ti­nis išsi­va­ly­mas.
Leng­vai valo­mas anti­bak­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai. Išlaikykite malonią vėsą dar ilgiau. 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

AI Auto Comfort. Patogau gyventi su „AI Auto Comfort“ funkcija. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus, kad būtų sukurtos optimalios sąlygos jums. Norintiems tam tikros temperatūros, automatiškai įjungiamas tinkamiausias režimas.

Greitas atšaldymas (,, Fast Cooling”). Šis režimas greitai atvėsina patalpą iš kampo į kampą. „Boost“ technologija leidžia orui atvėsti net 43 % greičiau. Be to, įrenginio konstrukcija turi didesnį ventiliatorių, platesnę angą ir plačius sparčius, kurie užtikrina oro paskirstymą net iki 15 metrų.

Valdykite įrenginį nuotoliniu būdu bet kada ir iš bet kur (įdiegtas Wi-Fi modulis). Naudodamiesi „SmartThings“ programėle, galite valdyti oro kondicionierių nuotoliniu būdu, kad bet kuriuo metu būtų patogu kontroliuoti ir stebėti temperatūrą namuose.

Automatinis išvalymas. Jums nereikės daryti jokių pastangų, kad išlaikytumėte oro kondicionieriaus švarą! „Auto Clean“ funkcija po to, kai šilumokaitis baigia darbą, automatiškai išdžiovina įrenginį. Tai padeda pašalinti drėgmę per 10–30 minučių ir apsaugo nuo bakte­rijų sankaupų bei nepageidaujamų kvapų.

Lengvai valomasis antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“). Jums nereikės daug pastangų, kad užtikrintumėte oro kondicionieriaus efektyvumą. Filtrai yra lengvai išimami ir išplaunami, todėl jų priežiūra yra paprasta. Tankus tinklelis palaiko šilumokaičio švarą, o antibakterinė danga padeda apsaugoti nuo kenksmingų teršalų.

Apsaugotas nuo korozijos, kad ilgiau vėsintų. Išlaikykite malonią vėsą dar ilgiau. „Ocean Fin“ pagamintas iš korozijai atsparios medžiagos, padedančios išlaikyti optimalią šilumokaičio veiklą, nes jis apsaugo nuo rūdijimo. Tai patvirtina 480 val. druskos purškimo bandymas.

Aplinkai nekenkiantis vėsin​tuvas (R32 šaltn​​ešis). Norėdami apsaugoti aplinką, naudokite R32 šaltn​​ešį, kuris mažiau kenkia ozono sluoksniui ir aplinkai nei tradiciniai šaltn​​ešiai. Tai padeda sumažinti neigiamą klimato kaitos poveikį.

Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas). ECO režimas leidžia taupyti energiją, tačiau išlaikant vėsą. Tai yra efektyvus būdas vėsinti, mažinant energijos sąnaudas. Kai oro sąlygos nėra

Svoris 61 kg