Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG ELITE – GEO 2.5/3.2KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1344,14 

-33%

Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Auto­ma­ti­nis išsi­va­ly­mas.
Leng­vai valo­mas anti­bak­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltį su „Wind-Free™ Cooling“ funkcija. Toliau gaukite patogią vėsą naudodami šį režimą, kuris švelniai ir tyliai paskirsto orą per mikro angas kondicionieriaus korpuso priekyje. Tai padeda tolygiau atvėsinti didesnes patalpas. Su šia technologija niekada nebejaučiate šalto oro gūsių.

Taupykite energiją su„Wind-Free™ Cooling“ režimu. Įjungus „Wind-Free™“ vėsinimo režimą, įrenginys suvartoja mažai energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“ funkcija. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas ir naudotojų įpročius, optimizuodama įvairius režimus pagal pageidaujamą temperatūrą.

Geresnis miegas su „Good Sleep“ režimu. Šis režimas palaiko idealias sąlygas miegui, neleisdamas šaltų vėjo srautų. „Wind-Free™“ funkcija padeda užmigti greičiau ir miegoti patogiai.

Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu su įmontuotu Wi-Fi moduliu. Naudodami „SmartThings“ programėlę, galite valdyti įrenginį bet kada ir iš bet kur.

„Tri-care“ filtras palaiko oro būklę ir šilumokaitį. Filtras surenka dideles dulkes ir padeda apsisaugoti nuo virusų bei alergenų.

„Fast Cooling“ režimas greitai atvėsina patalpą. Skaitmeninis „Boost“ technologija atvėsina orą greičiau, o didesnis ventiliatorius ir plačios angos paskirsto orą toliau ir plačiau.

Apsaugokite oro kondicionierių nuo korozijos su „DuraFin™ Plus“. Medžiaga apsaugo nuo rūdijimo, ilgai išlaikant optimalų įrenginio veikimą.

Naudokite „R32 šaltnesį“ aplinkai nekenkiant. Tai naujos kartos šaltnesys, kurie mažina neigiamą poveikį ozono sluoksniui ir klimato kaitai.

Taupykite energiją su ECO režimu, kuris sumažina kompresoriaus galios suvartojimą. Tai efektyvus būdas vėsinti taupant tiek energiją, tiek pinigus.

Svoris 44 kg