Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG ELITE-GEO 3.5/4.0KW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1477,10 

-33%

Grei­tas atša­l­dy­­mas (,, Fast Cooling”).
Valdy­­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Auto­ma­ti­nis išsi­va­ly­mas.
Leng­vai valo­mas anti­bak­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Taupo ener­giją, pini­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltį su „Wind-Free™ Cooling“. Patirkite malonią vėsą, naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą, kuris švelniai ir tolygiai paskirsto orą per mikro angas. Ši technologija taip pat atvėsina didesnes patalpas. Su ja jums nebereikės kęsti šalto oro srautų.

Taupykite naudodami „Wind-Free™ Cooling“. Įjungę „Wind-Free™“ vėsinimo režimą, jūs taupysite energiją, nes įrenginys suvartoja labai mažai energijos.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu su „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas ir optimizuoja režimus pagal vartotojų pageidavimus. Ji padeda išlaikyti optimalias kambario sąlygas, atsižvelgiant į norimą temperatūrą.

Geresnis miegas su „Good Sleep“ režimu. Šis režimas su „Wind-Free™“ funkcija palaiko gerą miego aplinką, be jokių šalto vėjo srautų. Tai padeda greičiau užmigti, miegoti patogiai ir pailsėti.

Judesio jutiklis leidžia efektyviai vėsinti namus ir sumažinti energijos sąnaudas. Jei joks judesys neaptinkamas per 20 minučių, jis įjungs energiją taupantį „Wind-Free™“ režimą, pritaikytą jūsų poreikiams.

Greičiau atšaldykite patalpą su „Fast Cooling“. Šis režimas greitai atvėsina patalpą, o „Boost“ technologija daro tai net 43 % greičiau. Be to, oro kondicionierius pasižymi didesniu ventiliatoriumi ir platesniais sparnais, kurie leidžia paskirstyti orą toliau ir plačiau.

Valdykite oro kondicionierių per nuotolį su integruotu Wi-Fi moduliu. „SmartThings“ programėlė leidžia jums nuotoliniu būdu valdyti oro kondicionierių.

„Tri-care“ filtras padeda palaikyti gerą oro kokybę ir šilumokaičio veikimą, sulaikydamas dideles dulkes, skaidulas ir gyvūnų plaukus.

Automatinis išdžiovintuvas palengvina oro kondicionieriaus priežiūrą. Jis pašalina drėgmę ir sulaiko bakte­rijas, apsaugodamas nuo nemalonių kvapų.

Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais, nes oro kondicionierius veikia tyliai, sumažindamas triukšmą su „Twin Tube“ slopintuvu.

Lengvai valomas antibakterinis filtras „Easy Filter Plus“ užtikrina efektyvų oro kondicionieriaus darbą.

Apsaugotas nuo korozijos „DuraFin™ Plus“ padeda išlaikyti šilumokaičio veikimą ilgai.

Aplinkai nekenkiantis vėsin­tuvas su R32 šaltnesiu padeda apsaugoti ozono sluoksnį ir mažinti neigiamą poveikį klimato kaitai.

Taupo energiją ir palaiko vėsą su „ECO“ režimu, sumažindamas energijos sąnaudas.

Oro kondicionieriuje yra ventiliatoriaus

Svoris 44 kg