Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG NORDIC ESSENTIAL 2.5/3.2KW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1011,75 

-33%

Valdy­­­­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­­­­gruo­tas Wi-Fi modu­lis).
Leng­vai valo­­­­­mas anti­ba­k­te­ri­nis filt­ras („Easy Filter Plus“).
Auto­­­ma­ti­nis išsi­­­va­ly­­­mas.
Mėgau­ki­tės geru miegu su „Good Sleep“ režimu.
Taupo ener­giją, pini­­­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­­­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Nordic serija. „Samsung“ N-serijos oro kondicionieriai yra pritaikyti šaltesniam klimatui, todėl lengvai veikia prie žemų temperatūrų. Šis modelis gali šildyti patalpas esant –30°C.

Valdykite temperatūrą namuose bet kada ir iš bet kur (įrengtas Wi-Fi modulis). Valdykite oro kondicionierių per nuotolį bet kada ir iš bet kur. Naudodami „SmartThings“ programėlę, galite valdyti ir stebėti kondicionierių vos vienu prisilietimu.

Greitas atšaldymas („Fast Cooling“). Šis režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo. Skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija atvėsina orą 43 % greičiau. Be to, pažangi įrenginio konstrukcija pasižymi 15 % didesniu ventiliatoriumi, 18 % platesne anga ir 31 % platesniais sparvais. Tad oras paskirstomas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu („AI Auto Comfort“). Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Atsižvelgdama į vartotojų pageidaujamą vidaus patalpų temperatūrą ir faktinę lauko temperatūrą, įrenginys automatiškai persijungia į tinkamiausią režimą, siekdamas išlaikyti optimalias kambario sąlygas.

Lengvai valomas antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“). Efektyvų oro kondicionieriaus darbą galima užtikrinti įdedant mažiau pastangų. Filtrai yra išorėje, todėl juos paprasta išimti ir išplauti. Tankus tinklelis palaiko šilumokaičio švarą, o antibakterinė danga padeda apsisaugoti nuo oru plintančių pavojingų teršalų.

Automatinis išvalymas. Palikti oro kondicionieriaus vidaus švarą nereikia jokių pastangų! Šilumokaičiui baigus darbą „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovina įrenginį. Ji pašalina drėgmę per 10–30 minučių pūsdama orą. Taip apsisaugoma nuo bakterijų sankaupų ir nemalonių kvapų.

Mėgaukitės geru miegu su „Good Sleep“ režimu. Mėgaukitės geru miegu kiekvieną naktį! „Good Sleep“ režimas automatiškai valdo temperatūrą ir pritaiko ją taip, kad per kiekvieną jūsų miego ciklą aplinkos sąlygos būtų idealios. Tad galite išnaudoti kiekvieną miego minutę ir pabusti puikiai pailsėję. Be to, šis režimas naudoja mažiau energijos nei įprasto vėsinimo režimas.

Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas). Taupo energiją, bet vis tiek palaiko vė

Svoris 42 kg