Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG NORDIC GEO PREMIUM 3.5/4.0KW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1665,99 

-33%

Mėgau­ki­tės išma­ne­­­s­niu gyve­nimu („AI Auto Comfort“).
Auto­­ma­ti­nis išsi­­va­ly­­mas.
Mėgau­ki­tės geru miegu. „Good Sleep“.
Taupo ener­giją, pini­­gus, bet vėsina efek­ty­viai (ECO reži­­mas).
Įren­gi­nys turi venti­lia­to­riaus (Fan) ir tylos (Quiet) reži­mus.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Jauskite malonų vėsą, o ne šaltį su „Wind-Free™ Cooling“. Maloniai mėgaukitės vėsa, naudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Ši funkcija švelniai ir tyliai paskirsto orą per mikro angas visame kondicionieriaus korpuse. Be to, ši technologija taip pat tolygiai atvėsina didesnes patalpas. Naudojant šią technologiją, niekada nebejausite nepatogumo nuo šalto oro srauto.

Taupykite kasdien naudodami „Wind-Free™ Cooling“ funkciją. Įjungus „Wind-Free™“ vėsinimo režimą, įrenginys suvartoja labai mažai energijos.

„Nordic“ serija. „Samsung“ N-serijos kondicionieriai pritaikyti šaltesniam klimatui, todėl lengvai veikia esant žemoms temperatūroms. Šis modelis gali šildyti patalpas net esant -30°C.

Valdykite įrenginį nuotoliniu būdu bet kada ir iš bet kur (įmontuotas Wi-Fi modulis). Valdykite namų temperatūrą bet kada ir bet kur. Naudojant „SmartThings“ programėlę, galite nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti oro kondicionierių vienu prisilietimu.

Judešio jutiklis. Efektyviai vėsinkite namus, nepriklausomai nuo buvimo vietos. Jei per 20 minučių judešio jutiklis neaptinka jokio judėjimo, jis automatiškai įjungia energiją taupantį „Wind-Free™“ režimą. Be to, galite nustatyti, kad įrenginys nepūstų oro į jus arba, atvirkščiai, vėsa sektų jus ten, kur einate.

„Tri-care“ filtras. Palaikykite gerą oro būklę ir puikų šilumokaičio veikimą naudodami „Tri-care“ filtrą. Trijuose šio įrenginio sluoksniuose yra itin tankus filtras, surinkantis didelės dulkes, skaidulas ir gyvūnų plaukus. Be to, vienas iš filtrų padengtas ceolitu, kuris sulaiko itin smulkias daleles ir padeda apsisaugoti nuo virusų, bakterijų ir alergenų.

Greitas atšaldymas („Fast Cooling“). Šis režimas greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo. Skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija atvėsina orą 43 % greičiau. Be to, pažangi įrenginio konstrukcija pasižymi 15 % didesniu ventiliatoriumi, 18 % platesne anga ir 31 % platesniais sparais. Tad oras paskirstomas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus. Atsižvelgdama į vartotojų pageidaujamą vidaus patalpų temperatūrą ir faktinę lauko temperatūrą, įrenginys automatiškai persijungia į tinkamiausią režimą, siekdamas išlaikyti optimalias kam

Svoris 44 kg