Akcija!

SAMSUNG ORAS-VANDUO 6.0/6.5KW (SU 260 L TŪRINIU ŠILDYTUVU)

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

5717,87 

-33%

Kompaktiška konstrukcija.
Sklandus aptarnavimas.
Intuityvus valdymas.
Tylus veikimas.
Išmanus jungiamumas.
Wi-Fi valdy­mas (reika­lin­gas papil­do­mas prie­das).

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Kompaktiškas sprendimas įrenginiui talpykloje. Vandens ruošimo įrenginys su integruota 200 l arba 260 l buitinė karšto vandens talpykla.

Patogus aptarnavimas su valdymo langeliu ir intuityviais aptarnavimo variantais, naudojant ,,Micro SD” kortelę arba ,,Samsung S-Checker” mobiliąją programą. Trikdžių diagnostika ir paleidimo procedūra lengvai atliekama iš priekio esančio įrenginio.

Aiškus valdymas su ,,Samsung” jutikliniu valdikliu, kuris palaiko kelias kalbas ir turi ryškų spalvotą ekraną. Galima reguliuoti temperatūrą, stebėti energijos suvartojimą, nustatyti vasaros laiką ir matyti klaidas.

Tyli veikla su ,,Samsung ClimateHub”, leidžiančiu sumažinti triukšmo lygį naudojant 4 pakopų tyliojo veikimo režimą.

Išmanusis jungiamumas leidžia valdyti skirtingas temperatūros nuostatas atskirose zonose, efektyviai naudojant radiatorius ir grindų šildymą.

Wi-Fi valdymas su ,,Samsung SmartThings” programėle, leidžianti valdyti iki 16 prijungiamų įrenginių naudojant išmanųjį telefoną. Programėlė tikrina temperatūrą, oro kokybę ir rekomenduoja optimalų darbo režimą. Geografinių zonų stebėjimo funkcija automatiškai nustato kambario temperatūrą, kai naudotojas priartėja prie pastato iš anksto numatyto atstumo.

Svoris 193 kg