Akcija!

SAMSUNG ORAS-VANDUO 9.0/8.7KW (BE TŪRINIO ŠILDYTUVO)

436805,16 

-33%

,, Split” su trečiosios šalies DHW baku.
Optimizuotas našumas visais metų laikais.
Itin patikimas.
Wi-Fi valdymas (reikalingas papildomas priedas).
Įrenginys suderinamas su termostatais, saulės kolektoriais ir atsarginiais katilais.
Įrenginys turi intuityvų spalvoto ekrano jutiklinį valdiklį keliomis kalbomis.

 

 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

,,Split” su trečiosios šalies DHW bakas yra prijungtas. EHS Split lauko įrenginys yra sujungtas su sienos tvirtinamu vandens ruošimo įrenginiu, kad būtų suderintas su trečiosios šalies buitinio karšto vandens (DHW) talpykla ir atitiktų visus poreikius. Naudojant su vandens ruošimo įrenginiu, „Split” sistema leidžia gaminti buitinį karštą vandenį ir teikti grindinį šildymą / vėsinimą bei radiatorių šildymą.

Optimizuotas našumas visais metų laikais. „EHS Split“ našumas yra optimizuojamas visais metų laikais, atsižvelgiant į esamą darbo temperatūrą.

Labai patikimas. „EHS Split“ yra patobulintas, todėl sistema veikia labai patikimai. Tylus ventiliatorius ir „Silent“ režimas užtikrina ramybę naktį, suteikiant idealią gyvenimo aplinką.

Wi-Fi valdymas (reikalingas papildomas priedas). Naujasis pasirinktinis „Wi-Fi“ komplektas leidžia naudotojams valdyti iki 16 prijungiamų įrenginių patalpoje naudojant „Samsung SmartThings“ programėlę. Programėlė stebi patalpų temperatūrą, lauko temperatūrą ir oro kokybę bei siūlo optimalų darbo režimą. Geografinių zonų stebėjimo funkcija leidžia automatiškai nustatyti norimą kambario temperatūrą, kai naudotojas priartėja prie pastato iš anksto nustatyto atstumo.

Įrenginys suderinamas su termostatais, saulės kolektorius ir atsarginiais katilais.

Intuityvus spalvoto ekrano jutiklinis valdiklis keliomis kalbomis.

Svoris 118 kg