Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG SIENINIS BEVĖJIS 2.5/3.2KW SU PM1.0 FILTRU

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1317,39 

-33%

Naujasis „WindFree™ Pure 1.0“ kondicionierius yra 2021-ųjų metų „Samsung“ gaminys, skirtas gyvenamųjų vidaus patalpų oro kokybei gerinti.
Jaus­kite malo­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“).
Greitas atšaldymas (,, Fast Cooling”).
PM1.0 oro gryninimo filtras.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

2021-iųjų metų „Samsung“ naujasis „WindFree™ Pure 1.0“ kondicionierius skirtas gerinti gyvenamųjų vidaus patalpų oro kokybę.

Patirkite malonią vėsą, o ne šaltį naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Šis funkcionalumas leidžia orą paskirstyti tolygiai per tūkstančius mikro angų, kurios yra kondicionieriaus priekinėje dalyje. Be to, ši technologija užtikrina tolesnį ir plačią orų atvėsimą, taip pat taupo energiją.

Greitas atvėsimas su „Fast Cooling“ režimu leidžia atvėsinti patalpą itin greitai, naudojant skaitmeninio inverterio „Boost“ technologiją. Taip pat, modelio konstrukcija suteikia efektyvų oro paskirstymą platesnėje patalpoje.

Išskirtinis PM1.0 oro gryninimo filtras integruotas į kondicionierių, kuris filtruoja iki 0,3 μm dulkes ir sterilizuoja bakterijas.

Lengvai pasiekiami filtrai „Easy Filter Plus“ leidžia lengvai valyti ir išlaikyti kondicionieriaus filtrus, kurie puikiai surenka dulkes ir apsaugo nuo teršalų.

Oras kokybės stebėjimas nuolat galimas su programėle „SmartThings“, leidžiančia fiksuoti ir reaguoti į esamą oro būklę.

„AI Auto Comfort“ funkcija optimizuoja įvairius režimus pagal kambario sąlygas ir vartotojų pageidavimus, užtikrinant patogią aplinką.

Valdykite oro kondicionierių per nuotolį naudodami integruotą Wi-Fi modulį, suteikiantį galimybę valdyti jį bet kada ir iš bet kur.

Aplinkai nekenkiantis R32 šaltnesis padeda mažinti neigiamą poveikį klimato kaitai, suteikiantis palankią aplinką.

Svoris 43 kg