Akcija!

Oro kondicionierius SAMSUNG SIENINIS BEVĖJIS 3.5/3.5KW SU PM1.0 FILTRU

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1462,50 

-33%

Naujasis „WindFree™ Pure 1.0“ kondicionierius yra 2021-ųjų metų „Samsung“ gaminys, skirtas gyvenamųjų vidaus patalpų oro kokybei gerinti.
Jaus­kite malo­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“).
Greitas atšaldymas (,, Fast Cooling”).
PM1.0 oro gryninimo filtras.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Naujas „WindFree™ Pure 1.0“ kondicionierius yra „Samsung“ 2021 metais sukurtas prietaisas, skirtas pagerinti gyvenamųjų vidinių patalpų oro kokybę.

Mėgaukitės malonia vėsa, o ne šaltį su „Wind-Free™ Cooling“. Šis režimas subtiliai, tolygiai ir tyliai paskirsto orą per tūkstančius mikro angų, esančių per visą kondicionieriaus priekinį korpusą. Tai leidžia tolygiau atvėsinti didesnes patalpas be nemalonių oro srovių. Taupykite energiją, naudodami „Wind-Free™ Cooling“ režimą, kuris suvartoja labai mažai energijos.

Pasinaudokite greitu atšaldymu su „Fast Cooling“. Skaitmeninis inverteris „Boost“ technologija leidžia atvėsinti orą 43 % greičiau, o išplėstinė įrenginio konstrukcija užtikrina, kad oras būtų paskirstytas toliau ir plačiau.

Kondicionieriuje yra įdiegtas PM1.0 oro gryninimo filtras, kuris filtruoja iki 0,3 μm daleles ir sterilizuoja tam tikras bakterijas elektrostatiniu įkrovikliu. Filtrai lengvai pasiekiami ir galite juos lengvai išvalyti, surinkdami dulkes ir apsaugodami nuo teršalų.

Jungtinė programėlė „SmartThings“ leidžia stebėti vidaus oro kokybę net ir išjungus įrenginį. Oro užterštumui pasiekus kritines ribas, gausite pranešimą ir galėsite reaguoti į situaciją.

Kondicionieriaus šilumokaitis gali užšalti iki –15 C°, o įrenginys automatiškai valo šilumokaitį nuo nešvarumų. Funkcija „AI Auto Comfort“ optimizuoja įvairius režimus atsižvelgdama į vartotojų pageidavimus.

Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu per „Smar­tThings“ programėlę, o R32 šaltnesis padeda apsaugoti planetą ir mažinti neigiamą klimato kaitos poveikį.

Svoris 43 kg