ŠILUMOS SIURBLYS AQUADUE TOWER S2 E 6

10312,37 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Daugiafunkcinis oras vanduo split šilumos siurblys „AQUADUE TOWER S2” su integruotu 150 l boileriu ir patentuota kombinuoto ciklo „AQUADUE” technologija yra skirtas gyvenamųjų patalpų šildymui ar vėsinimui. Įrenginys užtikrina komfortą, grindinį šildymą ir karštą vandenį vienu metu, turi itališką dizainą, kuris puikiai tinka daugeliui interjerų.

PRIVALUMAI:

– Du tarpusavyje sąveikaujantys kompresoriai leidžia atsieti šildymą bei vėsinimą nuo karšto vandens gamybos, užtikrinant patalpų mikroklimato stabilumą.
– Aukštos temperatūros karšto vandens talpa sumažina energijos suvartojimą šildant vonios gyvatukus ir kovojant su legionelioze.
– Naudojant šaltnešį R32, modeliai iki 10 kW galios pasižymi didesniu efektyvumu ir mažesniu poveikiu šiltnamio efektui lyginant su R410A.
– Valdymas per jutiklinį ekraną leidžia lanksčiai reguliuoti šildymo ir vėsinimo ciklus, taip pat optimizuoti energijos vartojimą.

Įrenginys taip pat turi daug kitų savybių, tokių kaip energijos efektyvumo klasės, karšto vandens ruošimas iki 75 °C, anti-legionelės funkcija, programavimo galimybės ir kt. Taip pat kviečiame pasinaudoti APVA parama šildymo įrangos keitimui. Užsiregistruokite Aplinkos projektų valdymo agentūroje, norėdami gauti daugiau informacijos.

Gamintojas

Olimpia Splendid

Energetinė klasė šildymo:

A

Šildymo galia (kW):

6,5

Šaltnešis

R32

Vidinis blokas

Su integruota talpa

Garantija

24 mėn.