Akcija!

Šilumos siurblys oras-oras Toshiba Haori Nordic 2,8/3,2kW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1872,56 

-25%

Toshiba šilumos siurblys, patikrintas Suomijos ekstremaliomis sąlygomis ir įvertintas Eurovent sertifikatu, įrodo savo pažadus efektyvumo, aplinkosaugos ir ilgaamžiškumo aspektuose. Aukštos kokybės, patikimas ir elegantiškas Toshiba produktas nuo dizaino iki funkcionalumo.

Toshiba Haori šilumos siurblio pagrindiniai privalumai išsiskiria savo unikalumu

  • Prabangus ir naujas dizainas
  • Interjero pritaikymas su galimybe pasirinkti norimą audinio atspalvį
  • Pirmenybė teikiama A+++ energijos naudojimo efektyvumui
  • Aukščiausia klasėje SCOP reikšmė, siekianti 5.3
  • Naudojamas naujas, aplinkai draugiškesnis R32 šaltnešis
  • Ypatingai tylus veikimas
  • Įmontuotas Wi-Fi modulis
  • Galimybė stebėti energijos suvartojimą
  • Šiuolaikiškas nuotolinio valdymo pultelis
  • Galimybė individualiai reguliuoti išmanųjį oro srautą

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Toshiba Haori, pasižymintis skandinaviško elegancijos dizainu, yra Toshiba DESIGN kolekcijos žvaigždė. Jo laikui nepavaldus stilius ir aiškios linijos leidžia lengvai integruoti šią sistemą į bet kurios namų ar poilsio būsto interjerą. Unikalus rinkoje, šis šilumos siurblys su audinio apmušalu suteikia galimybę derinti įrenginį su aplinkos interjeru!

Toshiba Haori išpildo visus žadėtus pažadus – nuo energijos taupymo ir ekologijos iki ilgaamžiškumo ir dizaino. Kvalifikuotas montavimas užtikrina šilumos siurblio veiksmingumą ir nepriekaištą darbą. Susipažinkite ir pamėginkite.

2021 m. Toshiba Haori buvo apdovanotas iF Design Award prizu statybos technologijų kategorijoje.

Pasirinktas apmušalas yra aplinkai nekenksmingas ir veiksmingas
Toshiba vertybės kaip inovatyvumas, efektyvumas, patikimumas, energijos taupymas ir aplinkos apsauga buvo įgyvendintos sukuriant Haori – stilingiausią šilumos siurblį rinkoje. Jos elegantiškas dizainas natūraliai sulieja su interjeru, o dekoratoriai vertins galimybę pasirinkti mėgstamą audinį apmušalui. Išbandykite ir pasidžiaukite galimybe pritaikyti šilumos siurblį prie savo interjero.

Aukščiausia energijos klasė, tylus ir stilingas veikimas
Toshiba Haori šilumos siurblio energijos klasė yra A+++, garantuojant aukštą efektyvumą tiek šildymo, tiek vėsinimo režimuose. Naujas, pažangesnis Toshiba kompresorius užtikrina aukščiausią energijos vartojimo efektyvumą. Ši kompresoriaus inovacija užtikrina optimalų našumą ir patikimumą esant įvairioms temperatūroms.

Naujasis kompresorius užtikrina mažesnius temperatūros svyravimus, didesnį efektyvumą ir itin tylų veikimą – veikiant skleidžiamas triukšmas yra tik apie 19 dBa, tylesnis už šnabždesį! Dėl Toshiba inverterio technologijos, Haori oro kondicionierius nuolatos stebi ir reguliuoja šildymo bei vėsinimo galią, optimizuojant kompresoriaus greitį pagal poreikį.

Šviežias ir švarus oras patalpose
Toshiba Haori ne tik išsiskiria stilingu dizainu, bet ir rūpinasi patalpų oro švara. Inovatyvus Toshiba plazmos jonizatorius* filtruoja ir neutralizuoja oro taršą. Be to, Toshiba Ultra Pure filtras pašalina iki 94% PM2.5 dalelių. Šilumos siurblio valymo funkciją galima lengvai aktyvuoti arba išjungti per nuotolinio valdymo pultą, o speciali šilumokaičio apdaila efektyviai atstumia nešvarumus.

Stilingas nuotolinio valdymo pultas ir išmaniosios funkcijos
Toshiba Haori DESIGN šilumos siurblio funkcijos lengvai valdomos su rinkoje stilingiausiu nuotolinio valdymo pulteliu. Pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, galios reguliavimas ar ECO režimas, aktyvuojamos vienu mygtuko paspaudimu. Išmanioji balso valdymo funkcija suderinama su Google Home Assistant ir Amazon Alexa, o energijos suvartojimą galima stebėti realiu laiku.