Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Polar 2,8 / 3,2 kW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1762,14  PVM

-25%

Toshiba Polar Black šilumos siurblys

 

  • Naujas modernus dizainas
  • Aukščiausios klasės energijos vartojimo efektyvumas A+++
  • SCOP reikšmė 5.1
  • Žymiai geresnė šildymo galia net prie -35 laipsnių
  • Stilingas ir paprastas naudoti nuotolinio valdymo pultas
  • Naujas, ekologiškesnis R32 šaltnešis
  • Itin tylus
  • Unikali židinio funkcija
  • Optimalus Hada Care oro valdymas
  • Wi-Fi ir SMS valdymas
  • Energijos stebėjimo galimybė
  • Automatinė ir rankinė lauko bloko atitirpinimo funkcija

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Aprašymas

Toshiba Polar Black

Toshiba Polar Black šilumos siurblys sujungia stiprų vaizdinį charakterį ir neabejotiną veikimą.  Šilumos siurblys su ryškiu tamsiu atspalviu veikia pavyzdingai net ir atšiauriomis sąlygomis, iki -35°C. Funkcijos, sukurtos atsižvelgiant į patogumą ir lengvumą, suteikia viską, ko jums reikia. Inovatyvūs ir aplinką tausojantys sprendimai leidžia lengviau reguliuoti funkcijas net nuotoliniu būdu bei taupyti energijos sąnaudas.

Pritaikytas šiauriniam klimatui

Šilumos siurblys „Polar Black Air“ turi daugybę funkcijų ir užtikrina patogumą naudoti net ir sudėtingomis sąlygomis. Efektyvumas ištisus metus užtikrina sklandų veikimą net esant dideliam šalčiui ir apsaugo nuo netikėto karščio. „Toshiba“ išradingumą liudija ir jos lauko bloko atitirpinimo funkcija. Vienu nuotolinio valdymo pultelio paspaudimu užtikrinate nepriekaištingą veikimą net esant šalčiui.

Energiją taupantis ir ekonomiškas

Toshiba Polar Black yra geriausioje šildymo energijos vartojimo efektyvumo klasėje: A+++. Tai gali būti vertinama kaip akivaizdus jūsų namų ūkio elektros energijos sutaupymas. Toshiba sukurta pažangi keitiklių technologija taip pat padeda valdyti energijos sąnaudas. Dėl to „Polar Black Air Heat Pump“ visada veikia optimalia galia, atsižvelgiant į šildymo poreikį. Šiuo atveju vidinė temperatūra išlieka pastovi, net jei išorinė temperatūra kinta.

Valdymo paprastumas

Stilingas nuotolinio valdymo pultas yra šilumos siurblio modernių kontūrų ir novatoriškų technologijų tąsa. Lengvai naudojamu nuotolinio valdymo pultu, įvairių funkcijų valdymas ir reguliavimas pasiekiamas tarsi iš prigimties. Išmaniosios programos dėka taip pat galite valdyti savo komfortą nuotoliniu būdu. Naudodami savo išmanųjį telefoną galite stebėti energijos suvartojimą ir valdyti oro šilumos siurblio funkcijas, net kai esate kelyje. Kas gali būti geriau nei ruoštis šiltiems namams ar kotedžui!

Maksimalus komfortas

Aiškaus ir lengvai naudojamo nuotolinio valdymo pulto esmė yra pagrindinės funkcijos ir komfortą skatinančios funkcijos. Pavyzdžiui, miego funkcija optimizuoja nakties temperatūrą iki optimalios. Taip sutiksite gerus sapnus ir ramias naktis. Gyvenimo komfortą taip pat suteikia tylus garso lygis, kurį galite sumažinti iki šnabždesio lygio naudodami tylią vidaus bloko funkciją.

Techninės charakteristikos

Modelis

Galingumas

[kW]

Efektyvumas

Matmenys [mm]

Įsiurbimo galia

[kW]

Modelis

Garso slėgis Min/Max

Vėdinimas

Šildymas

SEER

SCOP

Vėdinimas

Šildymas

RAS-25G3KVSGB-ND

2,8

3,2

7,7

5,1

293x800x226

0,22 – 0,87

0,2 – 2,4

19/42

RAS-25J2AVSG-ND1

(1,2-3,5)

(1,0-7,2)

550x780x290

39

RAS-35G3KVSGB-ND

3,5

4,2

7,3

5,1

293x800x226

0,26 – 1,37

0,2 – 2,5

19/45

RAS-35J2AVSG-ND1

(1,3-4,5)

(1,0-7,7)

550x780x290

41