VANDENINIS ŠILDYTUVAS SONNIGER R1

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

404,09 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Sonniger vandeniniai šildytuvai – puikaus dizaino, funkcionalumo ir patogumo derinys.

Sonniger, šiuolaikinis Europos gamintojas, kuriantis modernius ir aplinkai draugiškus vandeninius šildytuvus (kaloriferius), yra puikus pasirinkimas norintiems efektyviai ir greitai įšildyti didelius plotus. Šie įrenginiai yra lengvi, kompaktiški, ilgaamžiai ir turi aukštą efektyvumą. Jie turi ašinį ventiliatorių ir šilumokaitį, kuris sukaista vandenį ir paskirsto šilumą patalpoms. Sonniger vandeniniai šildytuvai gali būti montuojami ant sienų ar lubų, todėl tinka įvairioms patalpų kategorijoms, pradedant pramoniniais pastatais, baigiant prekybos centrais ir bažnyčiomis.

Šių šildytuvų savybės apima modernų dizainą, 3-jų greičių ventiliatorių, didelį oro srautą, didelį darbinį slėgį ir ilgaamžišką korpusą. Jie taip pat yra lengvai valomos, atsparios cheminėms medžiagoms ir turi ilgalaikę garantiją korpusui.

Sonniger vandeninių šildytuvų savybės apima šilumos galios diapazoną nuo 10 iki 30 kW, maksimalų oro srautą iki 4100 m³/val., maitinimą 230/50 V/Hz, variklio galia 0,25 kW ir triukšmo lygį 59 dB (A) 5 m atstumu. Šie šildytuvai yra universalūs ir patogūs naudoti, o jų funkcionalumas ir efektyvumas garantuojami moderniomis technologijomis.

Gamintojas

Sonniger

Šildytuvo tipas

Vandeninis