AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAS SU FILTRO DĖŽE Ø160

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

245,03 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

FILTRUOJANTIS ORO FILTRAS „CITY FLO XL“ SU FILTRO DĖŽE Ø160, KURI PRIKLAUSO PREMIUM KLASĖI

Filtro komplektą sudaro unikalus oro filtras, kuris kombinuoja kietųjų dalelių ir molekulinį filtravimą, bei cinkuotos skardos pagaminta sandari filtrų dėžė.

„City-Flo XL“ yra modernių kišeninių oro filtrų aukštos kokybės produktas, sukurtas specialiai kovoti su kietųjų dalelių ir molekuline tarša. Tai ypač naudinga gyvenant didmiesčiuose ir intensyvaus eismo zonose, kur ši tarša yra didelė problema.

Anglies filtras, kuris yra dalis šio komplekto, sulaiko įvairias ore esančias medžiagas ir dezodoruoja orą, įskaitant tabako dūmus, maisto kvapus ir kt.

„City-Flo XL“ filtras yra tinkamas naudoti naujuose arba senesniuose rekuperatoriuose, siekiant filtruoti smulkius teršalus iš tiekiamo ar išmesto oro.

Montuojant filtrus paduodamo oro ortakyje, jie veikia efektyviausiai. Šis produktas turi daugybę privalumų, įskaitant dvigubą filtravimo funkcionalumą, mažą pradinį slėgį ir sandarią filtrų dėžę iš cinkuotos skardos.

„Camfil“ yra žinomas kaip pirmaujantis filtrų ir filtravimo technologijų gamintojas, kuris padeda žmonėms gyventi švaresniu oru jau daugelį metų.

Filtrų tipai

Angliniai