Akcija!

Oro kondicionierius Aux Cac Lubinis/Kasetinis 3,6/4,2 kW

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

1834,40 

-15%
  • Šildymas -22 o C temperatūroje
  • Inverterio technologija
  • Automatinis paleidimas iš naujo

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Ramūs ir veiksmingi AUX kasetiniai blokai idealiai tinka komerciniams interjerams su pakabinamomis lubomis – biurams, konferencijų salėms, restoranams ir kitoms komercinėms patalpoms. Dėl 360 ° perimetrinio oro srauto technologijos ir greito vėdinimo / šildymo funkcijos jie gali užtikrinti patogias sąlygas visose patalpose. Kasetinio bloko korpusas turi specialią angą šviežio oro įleidimui, todėl prietaisas gali tiekti gryną orą į patalpą, gerinant jos oro kokybę. Optimizuota elektros dėžė užtikrina patogią techninę priežiūrą.

Inverterinis rotacinis kompresorius AUX oro kondicionieriuose garantuoja patikimą ir efektyvų prietaisų darbą bei aukščiausius energijos vartojimo efektyvumo rezultatus. Tai padeda sumažinti eksploatavimo išlaidas ir triukšmo lygį. Patvarios ir kokybiškos kompresoriaus medžiagos užtikrina ilgalaikį gedimų laikymąsi.

Be to, šie oro kondicionieriai turi belaidį valdiklį, šildymo režimą, greitą aušinimo / šildymo funkciją, inverterio technologiją, automatinį paleidimą iš naujo, R32 šaltneštį ir daug kitų funkcijų.