Akcija!

Oro kondicionierius Aux Cac Lubinis/Kasetinis 5,0k/5,6 kW

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1340,00 

-20%
  • Šildymas -22 o C temperatūroje
  • Inverterio technologija
  • Automatinis paleidimas iš naujo

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Tylūs ir efektyvūs AUX kasetiniai blokai yra puikus pasirinkimas komerciniams interjerams su pakabinamomis lubomis, tokiose vietose kaip biurai, konferencijų salės, restoranai ir kitos komercinės patalpos. Dėl 360 ° perimetrinio oro srauto technologijos ir greito vėsinimo / šildymo funkcijos, šie blokai užtikrina patogias sąlygas visose patalpose. Kasetinio bloko korpuse yra speciali anga šviežio oro įleidimui, todėl prietaisas gali tiekti patalpoms gryną orą, pagerinant oro kokybę. Be to, optimizuota elektros dėžė užtikrina lengvą techninę priežiūrą.

AUX oro kondicionieriai, naudojantys inverterinį rotacinį kompresorių, užtikrina patikimą ir efektyvų darbą bei aukščiausius energijos vartojimo efektyvumo parametrus. Tai leidžia sumažinti eksploatavimo išlaidas ir triukšmo lygį, o patvarios kompresoriaus medžiagos garantuoja ilgą ir be gedimų veikimą.

Šie oro kondicionieriai taip pat turi daugybę funkcijų, tokių kaip belaidis valdiklis, šildymo režimas, ventiliatoriaus režimas, džiovinimo režimas, automatinis režimas, pasirenkamas laidinis valdiklis, R32 šaltnešis, inverterio technologija, automatinis paleidimas iš naujo, hidrofito aliuminio ventiliatoriaus mentės, išmani atitirpinimo funkcija, greito aušinimo / šildymo režimas, aušinimas žemoje temperatūroje ir plaunamas oro filtras.

Šie oro kondicionieriai yra prieinami su skirtingomis galios ir dydžio parinktimis, taip pat su vidiniais blokais ir dekoratyvinėmis panelėmis, kad būtų galima pritaikyti juos prie bet kokio interjero. Taip pat yra nurodyti techniniai parametrai, tokie kaip oro srautas, garso lygis, matmenys, svoris ir kt. Tai yra patikimas ir efektyvus sprendimas patalpų oro kondicionavimui ir komfortui užtikrinti.