Akcija!

Šilumos siurblys oras/vanduo Cooper&Hunter MONOBLOCK CH-HP10MIRM

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

5336,10 

-30%
  • vėsinimas nuo +10°С iki +48°С
  • šildymas nuo -25°С iki +35°С
  • karštas vanduo nuo -25°С iki +35°С

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Modelis CH-HP10MIRM yra naujos kartos Cooper&Hunter šilumos siurblys ORAS-VANDUO Monoblock UNITHERM 3, kuris pasižymi aukštu energijos efektyvumu ir didesne šilumos galia naudojant mažiau energijos. Šis inverterinis šilumos siurblys yra skirtas namų šildymui, vėsinimui bei karšto vandens ruošimui. Jo našumas svyruoja nuo 4 iki 16 kW, visi modeliai turi integruotą Wi-Fi valdymą bei dviejų pakopų inverterinį kompresorių.

Šio šilumos siurblio privalumai yra dviejų pakopų kompresoriaus tipas, stabilus darbas žemose temperatūrose ir išlaikoma galia bei energetinis efektyvumas. Šilumos siurblys taip pat pasižymi adaptu šildymu priklausomai nuo lauko temperatūros, automatinė klimato kontrolė, greitu karšto vandens ruošimu, savaitės dienų temperatūrinius nustatymus bei nauju valdikliu su intuityviomis funkcijomis.

Šis šilumos siurblys turi įvairias funkcijas, tokias kaip patalpų šildymas/vėsinimas, karšto vandens ruošimas kartu su patalpų šildymu/vėsinimu, sanitarinio vandens pašildymas iki +80°C ir daug kitų. Taip pat yra nurodytos specifikacijos, tokiu kaip maitinimas, galingumas, elektros sąnaudos, efektyvumas ir kt.