GARINIS ORO DRĖKINTUVAS CONDAIR RM 6 3 x 400 V

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

3158,06 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Garinis oro drėkintuvas yra parduodamas be priedų, tokių kaip garo purkštukai, garo žarnos ir pan. „Condair” pristato naują nedidelės galios garų drėkintuvą „Condair RM”, kuris tinka naudoti individualiuose namuose, butuose, duomenų centruose, ligoninėse ir aukščiausios klasės gyvenamosiose patalpose. Šis drėkiklis taip pat gali būti naudojamas atskirų zonų drėgmės reguliavimui pastatų atšakiniuose ortakiuose, pavyzdžiui, galerijose, daugiabučiuose ar biuruose, kur reikalingas reguliuojamas drėgmės lygis.

„Condair RM” yra tvaresnis sprendimas dėl virimo talpos, kurią galima išvalyti, ir teninių kaitinimo elementų, leidžiančių naudoti demineralizuotą vandenį. Jis taip pat turi išmanią vandens valdymo sistemą, kuri padeda sumažinti aptarnavimo poreikį. Kietas vanduo sukelia didesnį nuosėdų kaupimąsi, todėl „Condair RM” gali būti pritaikytas naudoti su demineralizuotu vandeniu.

Šio garo drėkintuvo savybės apima kompaktišką dizainą, nuimamą nuosėdų kaupimosi talpą, tvirtą konstrukciją, galimybę montuoti ant sienos arba grindų, jutiklinio ekrano technologiją, prijungimą prie BMS sistemų ir pažangias vandentvarkos funkcijas.

Techniniai duomenys apima drėkinimo galia, elektros suvartojimą, matmenis ir svorį. Kaina nurodyta tik už garo generatorių, o papildomi komponentai bus parenkami pagal Jūsų poreikius. Sužinoti pilną komplektacijos kainą galite susisiekę elektroniniu paštu.

Gamintojas

CONDAIR

Drėkintuvų tipai
Garantija

24 mėn.