GARINIS ORO DRĖKINTUVAS CONDAIR RM 8 1 x 230 V

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

3253,76 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Garinis oro drėkintuvas parduodamas be priedų. Garo purkštukai, garo žarnos ir kt. priedai užsakomi atskirai.

„Condair” pristato naują nedidelės galios teninį garų drėkintuvą „Condair RM”, kurio galia yra nuo 2 kg / val. iki 8 kg / val. Šios drėkinimo galios visiškai pakanka tokioms sritims kaip individualiems namams, butams, duomenų centrams, ligoninėms ir aukščiausios klasės gyvenamųjų patalpų drėkinimui. Jis taip pat puikiai tinka atskirų zonų drėgmės reguliavimui pastatų atšakiniuose ortakiuose, pavyzdžiui, galerijose, daugiabučiuose ar biuruose, kur tam tikrai pastato daliai reikalingas nepriklausomai reguliuojamas drėgmės lygis.

„Condair RM” eksploatacinės sąnaudos mažesnės, palyginti su elektrodiniais drėkintuvais, nes jame yra virimo talpa, kurią galima išvalyti, kad būtų pašalintos kalkių nuosėdos, o ne vienkartiniai plastikiniai cilindrai. Todėl tai yra ir tvaresnis sprendimas. Kadangi „Condair RM” turi teninius kaitinimo elementus, jis gali veikti su demineralizuotu (RO) atvirkštinės osmozės vandeniu, o taip pat su įprastiniu vandeniu, tiekiamu iš vandentiekio. Kadangi RO vandenyje nėra mineralų, nesikaupia nuosėdos ir kalkės, o tai dar labiau pagerina įrenginio aptarnavimo efektyvumą.

„Condair” elektriniai garų drėkintuvai reguliuoja mineralų kiekį virimo talpoje, periodiškai nudrenuodami daug mineralinių medžiagų turintį vandenį ir pakeisdami jį šviežiu vandeniu. „Condair RM” turi išmanią vandens valdymo sistemą, leidžiančią drenavimo ciklus pritaikyti tiekiamo vandens kokybei. Kietas vanduo sukelia didesnį nuosėdų kaupimąsi, todėl gali būti užprogramuoti dažnesni drenažo ciklai, kad būtų sumažintas aptarnavimo poreikis. Arba naudojant demineralizuotą vandenį gali būti pratęstas laikas tarp drenavimo ciklų, kad būtų sumažintos vandens sąnaudos ir vandens pašildymui reikalinga energija.

SAVYBĖS
– Kompaktiškas dizainas supaprastina montavimą ir aptarnavimą, net uždarose erdvėse.
– Nuimama nuosėdų kaupimosi talpa palegvina valymą ir techninę priežiūrą.
– Tvirta konstrukcija pagaminta iš milteliniu būdu dengto plieno lakštų.
– Gali būti montuojamas ant sienos arba tiesiai ant grindų.
– Drenažo siurbliukas atlieka pilną drenavimą.
– Jutiklinio ekrano technologija palengvina vartotojui įrenginio

Gamintojas

CONDAIR

Drėkintuvų tipai
Garantija

24 mėn.