GARINIS ORO DRĖKINTUVAS CONDAIR RM 6 1 x 230 V

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

3062,36 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Garinis oro drėkintuvas parduodamas be priedų, tokių kaip garo purkštukai, garo žarnos ir kt. priedai yra užsakomi atskirai.

Naują kondicionavimo garų drėkintuvą „Condair RM” pristato „Condair”. Šio drėkintuvo galia yra nuo 2 kg/val. iki 8 kg/val. Tai tinkama pasirinkti individualiems namams, butams, duomenų centrams, ligoninėms ir aukščiausios klasės gyvenamųjų patalpų drėkinimui. Jis taip pat gali būti naudojamas atskirų zonų drėgmės reguliavimui pastatų atšakiniuose ortakiuose, tokiuose kaip galerijos, daugiabučiai ar biurai, kur reikalingas reguliuojamas drėgmės lygis.

„Condair RM” yra tvaresnis sprendimas nei elektrodiniai drėkintuvai, nes jame yra valoma virimo talpa, kuri pašalina kalkių nuosėdas. Tai taip pat leidžia naudoti tiek demineralizuotą (RO) vandenį, tiek įprastinį vandenį iš vandentiekio.

Drėkintuvai „Condair” reguliuoja mineralų kiekį talpe, pakeisdami mineralų turintį vandenį šviežiu. „Condair RM” turi išmanią vandens valdymo sistemą, kad būtų pritaikyti drenavimo ciklai vandens kokybei.

Šis garų drėkintuvas turi kompaktišką dizainą, nuimamą nuosėdų talpą, tvirtą plieno konstrukciją ir jutiklinį ekraną, kuris palengvina įrenginio valdymą. Taip pat jis gali būti prijungtas prie BMS sistemų.

Techniniai duomenys apie šį drėkintuvą yra: drėkinimo galia – 6 kg/val., 430 VAC / 3Ph / 50-60 Hz: 5 kW, 230 VAC / 1Ph / 50-60 Hz: 5 kW, matmenys (plotis x aukštis x gylis) – 470 x 350×150 mm, svoris – 12,9 kg.

Kaina nurodyta už garo generatorių, papildomi komponentai bus parenkami atskirai pagal Jūsų poreikius. Už pilną komplektaciją prašome susisiekti elektroniniu paštu.

Gamintojas

CONDAIR

Drėkintuvų tipai
Garantija

24 mėn.