-17%

KONDICIONIERIUS UNICO AIR 25 HP EVA

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!
1938,44  PVM
0 atsiliepimų
  • MAŽO GWP POVEIKIO NAUJASIS ŠALTNEŠIS
  • ITALIŠKAS DIZAINAS
  • TYLI VEIKLA
  • DVIGUBA FILTRAVIMO SISTEMA
Reikia konsultacijos arba montavimo paslaugų? Skambinkite: +370 622 94999
UNICO AIR 25 HP

PLONIAUSIAS IR TYLIAUSIAS ORO KONDICIONIERIUS „UNICO AIR“ BE IŠORINIO BLOKO. SU INVERTERINE TECHNOLOGIJA.

HP – MODELIS ŠILDYMUI PEREINAMUOJU SEZONU

Tik 16 cm kondicionieriaus gylyje sudėta tai, kas paprastai sudaro dvi dalis: lauko bloką ir vidinį sieninį bloką. O kurgi lauko blokas? Pašalintas! Išoriniame sienos paviršiuje matomos tik dvi grotelėm uždengtos angos.

INVERTERINĖ TECHNOLOGIJA

„Unico Air Inverter“ su inverterine technologija sutaupo iki 30% energijos, palyginti su tradiciniu ON/OFF tipo kondicionieriumi.

MAŽO GWP POVEIKIO NAUJASIS ŠALTNEŠIS

Įrenginyje naudojamas naujos kartos ekologiškas R32 šaltnešis, kurio šiltnamio efektas sumažėja beveik 70% (palyginti su R410A).

ITALIŠKAS DIZAINAS

Visi „Unico Air“ serijos kondicionieriai tik 16 cm. gylio. Plonas, grakštus, itališkas SFD (Sara Ferrari Design) dizainas.

TYLI VEIKLA

Dėl garsą sugeriančių ir antivibracinių medžiagų „Unico Air“ užtikrina žemiausią triukšmo lygį diapazone. Be to, prie minimalus greičio veikia iki 10 % tyliau. Garso slėgis tik 27 dB (A).

DVIGUBA FILTRAVIMO SISTEMA

Dviguba filtravimo sistema, kurią sudaro elektrostatinis filtras (eliminuoja smulkiąsias daleles: dulkių, dūmų, žiedadulkių ir naminių gyvūnų plaukus ir taip padeda išvengti alerginės reakcijos sukėlimo) ir aktyvintos anglies filtras (naikina blogus kvapus ir sugaudo daugumą įvairių cheminių medžiagų esančių ore).