-17%

KONDICIONIERIUS UNICO EDGE 30 SF EVA

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!
1899,99  PVM
0 atsiliepimų
  • INVERTERINĖ TECHNOLOGIJA
  • MAŽO GWP POVEIKIO NAUJASIS ŠALTNEŠIS
  • NAUJAS ITALIŠKAS DIZAINAS
  • DVIGUBA FILTRAVIMO SISTEMA
UNICO EDGE 30 SF

Aprašymas

NAUJASIS ORO KONDICIONIERIUS „UNICO EDGE“ BE IŠORINIO BLOKO. SU INVERTERINE TECHNOLOGIJA.

SF MODELIS TIK VĖSINIMUI

Naujasis Unico inverterinis oro kondicionierius su R32 šaltnešiu, išsiskiriantis švelniomis linijomis, retro skoniu, derinamas su „stiprios asmenybės“ tekstūra. Papildomai galima užsisakyti nuotolinio valdymo galimybę su Wi-Fi ryšiu.

Viename įrenginyje sudėta tai, kas paprastai sudaro du įrenginius: lauko bloką ir vidinį sieninį bloką. O kurgi lauko blokas? Pašalintas! Išoriniame sienos paviršiuje matomos tik dvi grotelėm uždengtos angos.

INVERTERINĖ TECHNOLOGIJA

„Unico Air Inverter“ su inverterine technologija sutaupo iki 30% energijos, palyginti su tradiciniu ON/OFF tipo kondicionieriumi.

MAŽO GWP POVEIKIO NAUJASIS ŠALTNEŠIS

Įrenginyje naudojamas naujos kartos ekologiškas R32 šaltnešis, kurio šiltnamio efektas sumažėja beveik 70% (palyginti su R410A).

NAUJAS ITALIŠKAS DIZAINAS

Grakštus, retro itališkas Ercoli + Garlandini dizainas, derinamas su „stiprios asmenybės“ tekstūra.

DVIGUBA FILTRAVIMO SISTEMA

Dviguba filtravimo sistema, kurią sudaro elektrostatinis filtras (eliminuoja smulkiąsias daleles: dulkių, dūmų, žiedadulkių ir naminių gyvūnų plaukus ir taip padeda išvengti alerginės reakcijos sukėlimo) ir aktyvintos anglies filtras (naikina blogus kvapus ir sugaudo daugumą įvairių cheminių medžiagų esančių ore).

0