MOBILUS ORO DRĖKINTUVAS BRUNE B250

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

995,48 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Oro drėkintuvas BRUNE 250 iš Vokietijos užtikrins optimalų drėgmės lygį gyvenamųjose, pramoninėse ar darbo patalpose, ypač šaltuoju metų laiku. Šaltas oras ir centrinis šildymas gali sukelti labai sausas oro sąlygas patalpose, kurios neigiamai veikia žmonių sveikatą ir patalpų apdailą bei baldus. BRUNE 250 oro drėkintuvas yra praktiškas, ekonomiškas ir lengvai prižiūrimas įrenginys, kuris turi didelę 25 litrų vandens talpą.

Šis oro drėkintuvas turi automatinį drėgmės daviklį, vandens lygio indikatorių ir klaviatūros užraktą, todėl jį galima lengvai naudoti ir kontroliuoti. Jis tinka patalpoms iki 500 m³ ir turi 3 ventiliatoriaus greičius bei 25 litrų vandens talpą. Oro drėkintuvas veikia šaltų garų principu, todėl nekyla paviršiuje kondensato ir nepalaiko baltų kalkių dulkių.

BRUNE 250 yra ideali priemonė spręsti sauso oro problemas ir užtikrinti tinkamą drėgmės lygį patalpose. Tai patvarus ir efektyvus įrenginys, kuris puikiai tiks namuose, biuruose, galerijose, vyno rūsiuose, bibliotekose ir kitose patalpose.

Gamintojas

BRUNE

Patalpos plotas (m²)

180

Vandens talpa, l

25

Garantija

24 mėn.