GARINIS ORO DRĖKINTUVAS CONDAIR RM 4 1 x 230 V

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

2696,87 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Garinis oro drėkintuvas parduodamas be priedų, tokie kaip garo purkštukai, garo žarnos ir kt. priedai, kurie užsakomi atskirai.

„Condair” pristato naują nedidelės galios teninį garų drėkintuvą „Condair RM”, kurio galia yra nuo 2 kg/val. iki 8 kg/val.. Šis drėkintuvas tinkamas naudoti individualiems namams, butams, duomenų centrams, ligoninėms ir aukščiausios klasės gyvenamosioms patalpoms. Taip pat jis gali būti naudojamas atskirų zonų drėgmės reguliavimui pastatų atšakiniuose ortakiuose, pvz., galerijose, daugiabučiuose ar biuruose, kur reikalingas reguliuojamas drėgmės lygis.

„Condair RM” yra tvaresnis sprendimas, nes jame yra valoma virimo talpa, kuri padeda pašalinti kalkių nuosėdas. Įrenginys gali veikti su demineralizuotu (RO) atvirkštinės osmozės vandeniu arba įprastiniu vandeniu iš vandentiekio. Elektriniai garų drėkintuvai reguliuoja mineralų kiekį virimo talpoje, kad būtų sumažintas nuosėdų kaupimasis.

„Condair RM” turi kompaktišką dizainą, nuimamą nuosėdų kaupimosi talpą, tvirtą konstrukciją iš plieno lakštų, jutiklinio ekrano technologiją, BMS sistemos prijungimo galimybę ir pažangias vandentvarkos funkcijas.

Techniniai duomenys:
– Drėkinimo galia: 4 kg/val.
– Įtampa: 230 VAC / 1Ph / 50-60 Hz, 3,5 kW.
– Matmenys: 470 x 350 x 150 mm.
– Svoris: 12,9 kg.

Kaina nurodyta už garo generatorių, papildomai reikalingi komponentai bus parenkami pagal Jūsų sistemą. Susisiekite elektroniniu paštu dėl pilnos komplektacijos kainos.

Gamintojas

CONDAIR

Drėkintuvų tipai
Garantija

24 mėn.