Akcija!

Oro kondicionierius Toshiba Shorai Edge 5,0/6,0W

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

1917,81 

-25%
 • Šildymo ir vėsinimo efektyvumas: 5,0 / 6,0 kW;
 • Veikimo temperatūrų intervalas lauke šildant / vėsinant: -15 iki +24°C / -15 iki +46°C;
 • Panaudojamas freonas R32;
 • A++ energijos naudojimo efektyvumo klasė;
 • Įdiegtos tylaus veikimo, ekologinio režimo ir intensyvios veiklos funkcijos;
 • Įrenginį išjungus, ventiliatoriai veikia tol, kol visiškai išdžiūva šilumokaitis, užkertant kelią pelėsių bei bakterijų augimui;
 • Elektros tiekimo sutrikimų atveju, sistema automatiškai atkuria ankstesnius nustatymus;
 • Valomas filtras užtikrina nuolatinę patalpų oro švarą;
 • Leidžia nustatyti iki 28 programų per savaitę;
 • Suteikia galimybę pasirinkti veikimo intensyvumą: 25, 50 ar 75 procentus;
 • Šilumos palaikymo funkcija +8°C temperatūrai idealiai tinka šaltą jautriems šilumos šaltiniams negyvenamose patalpose;
 • Metinis efektyvumo rodiklis SEER / SCOP yra 7,8 / 4,6.

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Toshiba Shorai Edge klimato kontrolės sistema
„Shorai” japoniškai reiškia „ateitis”, o Toshiba Shorai Edge atspindi būtent tai – inovatyvų požiūrį į ateities klimato kontrolės sistemas. Šis modelis išsiskiria ne tik itin tylia veikla ir aukštu energijos efektyvumu, bet ir galimybe pasirinkti iš plačio efektyvumo diapazono. „Shorai Edge” serijoje pateikiami septyni skirtingi modeliai, pradedant nuo kompaktiškiausių, kurių plotis siekia mažiau nei 80 cm, o aukštis – mažiau nei 30 cm, leidžiant jums efektyviai šildyti ar vėsinti net ir tuos plotus, kuriems standartiniai modeliai būtų per dideli.

Mėgaukitės nepriekaištinga Toshiba patikimumu
Kiekvienas Toshiba Shorai Edge modelis įrengtas unikaliu Toshiba sukurto rotorinio tipo kompresoriumi, užtikrinančiu ilgalaikį ir stabilų veikimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Dėka šios technologijos, „Shorai Edge” šilumos siurbliai pasižymi išskirtiniu veikimo diapazonu, nuo -15 °C iki 24 °C šildant ir nuo -15 °C iki 46 °C vėsinant, garantuojant A+++ klasės energijos vartojimo efektyvumą. Metinis veikimo efektyvumas (SCOP) siekia iki 5,1.

Pavasario ir vasaros šilumos siurblis
Šiltėjant orams, vėsinimo poreikis tampa vis aktualesnis.

Šilumos siurblio įsigijimas pavasarį ar vasarą yra protingas sprendimas, kadangi oras greitai šyla, o patalpų temperatūra kyla. Pasirūpinę šilumos siurblio įsigijimu iš anksto, būsite pasirengę tiek vasaros karščiui, tiek žiemos šaltims.

Greitas ir paprastas montavimas
Toshiba Shorai Edge šilumos siurblio įrengimas yra supaprastintas dėka aiškiai pažymėtų vamzdžių jungčių, o mažiausi serijos modeliai, kurių aukštis yra tik 293 mm, ir plotis – 798 mm, tampa vieni iš kompaktiškiausių sieninių šilumos siurblių rinkoje. Jie puikiai tinka šildyti mažesnes erdves, pavyzdžiui, garažus ar buitinius pastatus.

Toshiba Shorai Edge patogumai
Nuotolinis valdymas siūlo patogias funkcijas, kurios palengvina kasdienybę ir maksimaliai didina komfortą. Standartinis Toshiba Shorai Edge šilumos siurblio valdymo pultas sujungia svarbiausias funkcijas, suteikdamas greitą prieigą prie taupaus ir efektyvaus veikimo režimų. Įprastinės valdymo pulto funkcijos apima ventiliatoriaus greičio keitimą, temperatūros nustatymą ir protingą oro srauto valdymą. Valdymo pultas veikia bevielio ryšio principu, tačiau pasirinktinai galimas ir laidinis variantas.

„Shorai Edge” valdymo pultas suteikia prieigą prie iš anksto nustatytų funkcijų, leidžia reguliuoti galingumą ir naudoti ECO režimą elektros sąnaudų mažinimui, „Comfort Sleep” naktiniam temperatūros optimizavimui ir „Hi-power” greitam patalpos aušinimui ar šildymui.

Švara ir tyla
Naudojant R32 šaltnešį, „Shorai Edge” sumažina poveikį ozono sluoksniui ir visuotiniam atšilimui, tuo pačiu užtikrinant patalpų oro švarą dėka lengvai prižiūrimų šilumokaičių. Toshiba „Shorai Edge” išsiskiria kaip rinkos lyderis tylumo srityje, užtikrindamas, kad net didžiausio našumo metu jūsų poilsis būtų nerimtas.