REKUPERATORIUS BLAUBERG VENTO EXPERT A50-1 S10 PRO

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

531,34 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

Aukštos kokybės ir energetiškai efektyvus sieninis oro vėdinimo įrenginys „VENTO Expert A50-1 S10 Pro” skirtas vėdinti vieną patalpą butuose, individualiuose namuose ar nedidelėse komercinėse patalpose. Šis mini rekuperatorius grąžina iki 93 % šilumos, taip sumažindamas vėdinamo oro šilumos nuostolius. Oro srautas siekia iki 50 m³/h.

Mini rekuperatoriai dažniausiai montuojami senose ar renovuotose patalpose, kuriose centrinės vėdinimo sistemos įrengti negalima. Rekomenduojama įrengti po vieną ar net keletą mini rekuperatorių kiekvienam kambariui didesniuose butuose. Geriausias sprendimas yra poromis montuojami reversinių fazių įrenginiai, kad būtų efektyviai subalansuotas vėdinimas.

„Blauberg” mini rekuperatoriaus sudaro ventiliatorius su dekoratyvinėmis grotelėmis, keramikinis šilumokaitis, teleskopinis ortakis ir išorinis vėdinimo gaubtas. Įrenginyje yra šiluminis pavaros mechanizmas, drėgmės jutiklis, reguliuojama drėgmė patalpoje ir maitinimo laidas su kištuku prijungimui.

Sieninio mini rekuperatoriaus nauda apima orą atšviežinant, deguonies tiekimą, drėgmės pašalinimą bei mažesnes eksploatavimo išlaidas ir triukšmo lygį. Tai taip pat padeda sutaupyti iki 90 % šilumos vėdinant patalpas. Įrenginys taip pat turi lengvai prieinamą vidinę dalį priežiūrai, aukštos technologijos keraminį energijos akumuliatorių ir integruotą automatinę sklendę.

Gamintojas

BLAUBERG

Pastato energetinė klasė

A

Pagal patalpos plotą (m²)

iki 30

Našumas m³/val.:

50

Šilumos grąža

93

Triukšmo lygis (dba)

38

Garantija

24 mėn.