REKUPERATORIUS KOMFORT EC SB550-E S25 ENTALPINIS

ESTO 10 – be pabrangimo, mokant laiku, 10 lygių dalių, per 10 mėn.!

3742,00 

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Garantuotas saugus apmokėjimas

Paysera apmokėjimas

KOMFORT EC SB550-E S25 vėdinimo įrenginiai efektyviai vėdina orą butuose, namuose, kotedžuose ir kitose patalpose su šilumos atgavimu, kuris padeda sumažinti šilumos nuostolius bei oro kondicionieriaus apkrovą.

Savybės:
– Didžiausias oro srautas iki 690 m³/h
– Šilumos grąžinimas nuo 84% iki 92%

Įrenginio korpusas pagamintas iš plieno dengto polimerine danga ir izoliuotas mineraline vata, užtikrinanti gerą šilumos ir garso izoliaciją. Rekuperatorius yra vertikalaus jungimo su kryžminio priešpriešinio srauto naujos kartos entalpiniu nesausinančiu orą šilumokaičiu bei „by-pass“ funkcija.

Taip pat įrenginyje yra numatytas elektrinių šildytuvų valdymas, sklendžių valdymas ir darbas nuo drėgmės, CO2 ir priešgaisrinių daviklių. Oro padavimo ir ištraukimo angos yra su guminėmis tarpinėmis, kad būtų galima sandariai sujungti su ortakiais.

EC ekonomiški ir ilgaamžiai varikliai užtikrina didelį našumą, mažą triukšmo lygį ir optimalų greičio valdymą visame diapazone. Rekomenduojama montuoti elektrinius šildytuvus tiekiamam orui prieš rekuperatorių ortakiuose, valdomus rekuperatoriaus.

Vėdinimo įrenginiuose naudojami G4+F7 tiekiamo oro filtrai, šalinantys dulkes ir kitas smulkiąsias daleles. Filtrus reikia reguliariai keisti, todėl beveik visuose įrenginiuose yra naudinga priminimo apie priežiūrą funkcija.

Išmatavimai 823 × 730 × 760 cm
Gamintojas

BLAUBERG

Pastato energetinė klasė

A

Pagal patalpos plotą (m²)

nuo 200

Montavimo variantai:

Vertikalus

Našumas m³/val.:

690

Šilumos grąža

76 %

Ortakio skersmuo (mm):

200

Triukšmo lygis (dba)

47

Garantija

24 mėn.